...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA

Kontakt

logo

Zapraszam do kontaktu: 536 49 61 63, biuro@home-partner.com.pl

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
dolnośląskie
wrocławski
Pietrzykowice
Cena200 zł
Cena za m20 zł
Powierzchnia3424 m2
Nieruchomośćdziałka budowlana uzbrojona
Rynekwtórny (używane)
Transakcjasprzedam
GarażNIE

Opis

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA
Polecam bardzo ładną działkę budowlaną położoną w w miejscowości Pietrzykowice, gmina Kąty Wrocławskie, ok. 5 km od granic Wrocławia, 12 km od wrocławskiego Rynku, bardzo dobry dojazd do Wrocławia oraz do autostrady A4 i obwodnicy oraz lotniska.
Powierzchnia 3 424 m2, z możliwością podziału.
Okolica spokojna, Teren: płaski. Działka ma kształt trapezu. Dojazd drogą asfaltową, z oświetleniem Działka z pełnym dostępem do mediów - woda, kanalizacja, gaz ziemny, prąd. Teren objęty MPZP , zgodnie z planem oznaczona symbolem 2MN z przeznaczeniem jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (budynki wolnostojące lub bliźniacze) z dopuszczeniem nieuciążliwych usług.
CENA : 200 zł m2
DOSKONAŁA LOKALIZACJA: Bardzo dobra lokalizacja – ok. 5 km od granic Wrocławia , 12 km do Rynku, a także niedaleka odległość do obwodnicy, autostrady oraz lotniska powodują, że to doskonałe miejsce pod względem komunikacyjnym, dające dogodny wyjazd poza aglomerację, jak również szybkie dotarcie do centrum Wrocławia (prywatne busy, PKS, pociąg ze Smolca - ok.2 km, autobusy podmiejskie 527 517).
Poza tym bliskość terenów zielonych to atuty, które powodują, ze jest to idealna oferta dla ludzi ceniących bliskość z naturą lub aktywny tryb życia
Bogata infrastruktura – w miejscowości - plac zabaw, boisko sportowe, sklepy spożywcze, w odległości ok. 3 km – Dino, Biedronka. W pobliżu przedszkola, żłobek, szkoły podstawowe (Sadkówek, Smolec, Wrocław – Oporów) oraz gimnazjum (Jaszkotle, Wroclaw –Oporów)
Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja
Zapraszam do rozmów i obejrzenia nieruchomości. Tel. 536 49 61 63 (telefon dostępny 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00)
www.home-partner.com.plIlość odsłon: 1033   |   Data dodania: 2015-07-07

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA