...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej

Kontakt Telefon kontaktowy z ogłoszeniodawcą 604 393 034

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
małopolskie
Nowy Sącz
Nowy Sącz
Cena2 800 zł
Cena za m28 zł
Powierzchnia350 m2
Powierzchnia działki1200 m2
Nieruchomośćdom
Liczba pokoi10
Rynekpierwotny (nowe)
Transakcjawynajem (mam do wynajęcia)
GarażTAK

Opis

Wynajmę atrakcyjnie położony pensjonat od zaraz. Budynek leży w części uzdrowiskowej Muszyny w pobliżu sanatoriów, basenów - Aqua Park, kortów tenisowych, stadniny koni, boisk sportowych do gry w piłkę nożną, siatkówkę, piłkę ręczną, uni hokeja - możliwość korzystania z hali sportowej. Pensjonat leży w pobliżu 3 rzek : Poprad, Szczawniczek i Muszynka, w których można się kąpać, plażować i wędkować. Budynek posiada 10 pokoi - większość z łazienkami, są nowe, uchylne okna i drzwi. Ogrzewanie jest nowe, gazowe i węglowe. Pensjonat leży blisko centrum przy Parku Zdrojowym, w którym znajdują się ruiny średniowiecznego zamku. W pobliżu budynku przechodzą liczne szlaki turystyki pieszej, rowerowej i liczne wyciągi narciarskie tj. "Dwie Doliny", "Jaworzyna Krynicka". W pobliżu znajduje się również lodowisko i skatepark.
7 km od budynku znajduje się przejście graniczne na Słowację. Budynek znajduje się na 12 arowej działce, na której jest m. in. parking, plac zabaw, miejsce do gier sportowych, kominek , grill. Pokoje posiadają balkony, z których widać okoliczne góry m. in. Jaworzynę Krynicką i las. W budynku znajduje się kuchnia i świetlica. Budynek aktualnie jest czynny. Czynsz miesięcznie wynosi 3000 zł, media przepisane na dzierżawcę. Pierwsza umowa - czynsz za pół roku z góry. Rachunki za utrzymanie budynku wynoszą tak jak w większym prywatnym domu. Prąd ma dwie taryfy : dzienną i nocną (tańszą), rachunki za gaz nie są wysokie za względu na nową instalację miedzią.
Pensjonat cieszy się dużym zainteresowaniem wczasowiczów, ze względu na bardzo dobre położenie, zaciszne miejsce, czyste rześkie górskie powietrze, cudne krajobrazy i miłą atmosferę.
Proszę o kontakt telefoniczny na nr: 604-393-034Ilość odsłon: 4495   |   Data dodania: 2011-12-11

Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej Atrakcyjnie położony Pensjonat w Górach wynajmę na dłużej