...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

Atrakcyjny lokal do wynajęcia – Leszno ul. Chrobrego

Kontakt Telefon kontaktowy z ogłoszeniodawcą 601 778 152

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
wielkopolskie
Leszno
Leszno
Cena6 258 zł
Cena za m270 zł
Powierzchnia90 m2
Nieruchomośćbiuro
Rynekpierwotny (nowe)
Transakcjawynajem (mam do wynajęcia)
GarażNIE

Opis

Wynajmę atrakcyjny, przestronny lokal użytkowy znajdujący się na parterze nowej kamienicy przy ul. Wróblewskiego w Lesznie.
Lokal położony jest przy jednej z głównych arterii pieszych miasta. Jest oddalony zaledwie o kilkadziesiąt metrów od najbardziej rozpoznawalnych miejsc Leszna takich jak rynek wraz z Ratuszem oraz nowopowstająca Galeria Handlowa.
W sąsiednich budynkach znajdują się m.in. sklepy, punkty gastronomiczne i przychodnia lekarska. Zaledwie kilka kroków od kamienicy, w której znajduje się lokal jest parking strzeżony, który zapewnia klientom wygodne i bezpieczne miejsce do parkowania pojazdów.

Prezentowany lokal użytkowy ma dokładnie 90,7 m². Posiada główne wejście od ulicy Wróblewskiego, oraz dodatkowe od podwórka znajdującego się z tyłu budynku. Lokal poza wygodnym, przestronnym pomieszczeniem głównym jest wyposażony w niewielkie pomieszczenie zapleczowe. Lokal posiada także szerokie okna wystawowe wychodzące na ulicę Wróblewskiego oraz ulicę Chrobrego.


Wspomniany lokal doskonale nadaje się na sklep lub punkt usługowy. Dzięki lokalizacji tuż przy jednej z głównych ulic miasta można liczyć na duże zainteresowanie wśród przechodniów, a zarazem potencjalnych klientów.
Jeśli są Państwo zainteresowani wynajęciem lokalu zachęcamy do kontaktu.
Tel. 601 77 81 52 lub 601 76 13 62
Istnieje możliwość negocjacji ceny, w zależności od długości najmu, oraz możliwość adaptacji lokalu wg wymagań klienta, aczkolwiek jest to uzależnione od warunków najmu.Ilość odsłon: 1157   |   Data dodania: 2015-05-28

Atrakcyjny lokal do wynajęcia – Leszno ul. Chrobrego Atrakcyjny lokal do wynajęcia – Leszno ul. Chrobrego Atrakcyjny lokal do wynajęcia – Leszno ul. Chrobrego Atrakcyjny lokal do wynajęcia – Leszno ul. Chrobrego Atrakcyjny lokal do wynajęcia – Leszno ul. Chrobrego Atrakcyjny lokal do wynajęcia – Leszno ul. Chrobrego Atrakcyjny lokal do wynajęcia – Leszno ul. Chrobrego