...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

Darłówko Wschodnie - ApartHotel Amon

Kontakt

logo

Żagiel Nieruchomości I/O Darłowo
Żaneta Schulz - Właściciel - licencja zawodowa nr 1036
kontakt: Hanna Sengebusch
tel/fax: + 48 094 314 50 31
tel kom: + 48 0 691 479 051
e-mail: darlowo@zagiel.szczecin.pl

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
zachodniopomorskie
sławieński
Darłowo
Darłówko
Cena432 000 zł
Cena za m211368 zł
Powierzchnia38 m2
Nieruchomośćmieszkanie
Liczba pokoi2
Rynekpierwotny (nowe)
Transakcjasprzedam
GarażTAK

Opis

APARTHOTEL AMON - KOMFORTOWY APARTAMENTOWIEC NA WYDMACH BAŁTYKU
Najlepsza lokalizacja! Luksusowe apartamenty na plaży w Darłówku Wschodnim! Tuż za wydmą, odległość do plaży można liczyć.. w centymetrach!
Pierwsza linia zabudowy, przeszklone ściany, ogromne tarasy! Pierwsza taka inwestycja w Darłówku i najbliższej okolicy: obiekt ApartHotel AMON przy ul Słowiańskiej od strony morza.
W budynku zaprojektowano tylko19 apartamentów 1, 2 i 3 pokojowych, o pow od 38m2 do 98m2 (możliwość łączenia lokali) z czego po pięć na trzech kondygnacjach i cztery lokale typu PENTHOUSE na najwyższej kondygnacji z wyjściem na oszklony taras znajdujący się na dachu budynku!

Lokale oferowane są w standardzie developerskim z możliwością zaprojektowania wnętrz i wykończenia lokali pod klucz wg indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Budynek w podwyższonym standardzie: fundamenty na palach, na których została wylana płyta żelbetowa, ściany w konstrukcji murowo - żelbetowej, stropy Teriva i żelbetowe, ściany zewnętrzne z maksymalnym oszkleniem dookoła budynku, elewacje szklane, winda widokowa oszklona, garaże podziemne, nowoczesne technologie CO, ciepłej wody i klimatyzacji (pompy ciepła) minimalne opłaty miesięczne, pełna klimatyzacja (absorpcja ciepła przez podłogę), części wspólne wewnątrz budynku - granit naturalny, drewno, szkło i stal nierdzewna, bardzo duże tarasy (nawet 30 m2), w całym budynku instalacja TV, WiFi.

Na parterze recepcja, hole i korytarze wyłożone granitem naturalnym, klimatyzatory w każdym salonie i sypialni. Idealne usytuowanie obiektu zapewnia widok na morze z każdego apartamentu.

PLANOWANY KONIEC INWESTYCJI - 2013 rok.
Strona inwestycji: www.aparthotelamon.pl

Darłowo to nadmorski kurort położony w północno - zachodniej części kraju, w woj. zachodniopomorskim w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej i jest największym miastem w powiecie sławieńskim. To miasto o bogatej historii i ciekawej przeszłości. Najsłynniejszym władcą tych ziem był Eryk Pomorski, król Danii, Norwegii i Szwecji żyjący tu w XIV wieku. Zarówno historyczne centrum miasta, zamek Książąt Pomorskich, zabytki jak i wspaniały mikroklimat przyciągają do Darłowa turystów z kraju i zagranicy.

Biuro sprzedaży: Żagiel Nieruchomości I/Oddział w Darłowie, 76-150 Darłowo; ul Tynieckiego 2; tel +48 (94) 314 50 31; tel 691 479 051.Ilość odsłon: 2603   |   Data dodania: 2013-03-05

Darłówko Wschodnie - ApartHotel Amon