...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

Do sprzedania budynek biurowy w Końskich. Okazja.

Kontakt Telefon kontaktowy z ogłoszeniodawcą 661 968 451

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
świętokrzyskie
konecki
Końskie
Cena1 500 000 zł
Cena za m2711 zł
Powierzchnia2110 m2
Nieruchomośćbiuro
Rynekwtórny (używane)
Transakcjasprzedam
GarażNIE

Opis


SPRZEDAM nieruchomość zabudowaną budynkiem biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 1646,10 m2, częściowo ogrodzoną i zagospodarowaną, znajdującą się w peryferyjnej strefie zabudowy miasta Końskie. Od strony zachodniej graniczy z ul. Warszawską o nawierzchni asfaltowej, relacji Końskie-Grójec (droga krajowa nr742).
Budynek jest konstrukcji uprzemysłowionej, trzy kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony (budynek główny). Od strony wschodniej dobudowano salę zebrań idealną do organizowania konferencji, połączoną z budynkiem głównym poprzez łącznik konstrukcji murowanej. Przeważająca część budynku przeznaczona jest pod pomieszczenia biurowe. Dużo mniejsza powierzchnia przeznaczona jest na węzły komunikacyjne i pomieszczenia pomocnicze. W podpiwniczeniu znajdują się również magazyny materiałów biurowych, garaż dla samochodów. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, oświetleniową i siłową, wodociągową, kanalizacyjną, c.o., odgromową. Budynek jest w dobrym stanie.
Do budynku prowadzi chodnik z płyt betonowych podjazd betonowy. Droga dojazdowa do garaży wykonana jest z asfaltu, natomiast droga dojazdowa oraz parking od strony ul. Warszawskiej z bloczków betonowych. Nieruchomość odgrodzona jest ogrodzeniem konstrukcji stalowej wypełnionym siatką z drutu ocynkowanego.
Cena wynajmu całości to 44.280,00 zł brutto (cena wynajmu części budynku lub biura do uzgodnienia).
Cena sprzedaży do uzgodnienia (ok. 1,5 mln zł).

Więcej informacji pod nr tel. 661-968-451 w godzinach 8:00-16:00 lub na maila j.kudaruk@eurofinance.plIlość odsłon: 4548   |   Data dodania: 2011-12-16

Do sprzedania budynek biurowy w Końskich. Okazja. Do sprzedania budynek biurowy w Końskich. Okazja. Do sprzedania budynek biurowy w Końskich. Okazja. Do sprzedania budynek biurowy w Końskich. Okazja. Do sprzedania budynek biurowy w Końskich. Okazja.