do sprzedania nieruchomość pod dowolną dział gospodarczą
Kontakt
510 865 237
| Województwo: Powiat: Miejscowość: Dzielnica: | lubuskie międzyrzecki Brójce |
| Cena | 650 000 zł |
| Cena za m2 | 2000 zł |
| Powierzchnia | 325 m2 |
| Powierzchnia działki | 1324 m2 |
| Nieruchomość | dom |
| Liczba pokoi | 9 |
| Rynek | wtórny (używane) |
| Transakcja | sprzedam |
| Garaż | NIE |
Opis
Do Sprzedania kompleks nieruchomości: budynek mieszkalno-użytkowy z budynkiem piekarni.
Nieruchomość położona jest przy głównej trasie krajowej 2 Poznań- Świecko w miejscowości Brójce, która jest położona w województwie Lubuskim powiecie Międzyrzeckim gmina Trzciel.
Nieruchomość o powierzchmi 1324 m2.mieści się w centrum Brójec. Ze względu na doskonałą lokalizaję nadaje się pod każdą działalność gospodarczą np hurtownia, duży sklep, warsztat, hotel, biura, zakład masarski i inne.
Opis; nieruchomość o łącznej powierzchni 1324 m2. W skład nieruchomości wchodzą:
1) budynek mieszkalno-użytkowy trzykondynacyjny o pow. 325.97 m2;
2) Budynki magazynowe dobudowane do budynku głównego o pow 349.17 m2;
3) Wiata częściowo zabudowana o pow 85.8 m2;
4) budynek biurowy o powierzchni 27 m2;
5) Budynek w którym obecnie znajduje się piekarnia o pow 302 m2.
1) budynek mieszkalno- urzytkowy składa się z 2 kondynacji i jest podpiwniczony. W chwili obecnej na parterze znajduje się sklep sporzywczy sieci abc.pow 117m2 araz bank -GOspodarczy Bank Spółdzielczy.ok 25m2 prucz tego są 2 wolne pokoje(może być np sklep rozszerzony) oraz łazięka. Na piętrze i podaszu mieszczą się niezależne dwa mieszkania z osobną instalacją elektryczno-wodną. Jedno z mieszkań częściowo umeblowane.Każde mieszkanie składa się z 4 pomieszczeń oraz łazięką . na dachu położone są dachówki. Wszystkie okna plastikowe, budynek posiada nowy piec centralny( z bardzo dobrej firmy) który był używany tylko 5 razy .
2) budynek magazynowy do tej pory służył jako mazazyn aczkolwiek po małym remoncie można prowadzić w nim konkretną dział gosp. dach pokryty dachówką
5)Budynek piekarnia jest dwukondynacyjny i zawiera;
- Halę produkcyjną, w skład w której wchodzą 2 piece, z czego jeden jest węglowy (trzykomorowy) a drugi olejowy (czterokomorowy). Wszystkie maszyny nezbędne do produkcji pieczywa oraz maszyny potrzebne do produkcji wyrobów cukierniczych.
- dwie łazienki,
- biuro,
- 2 magazyny na mąkę,
- dwie szatnie,
- 5 pomieszczeń socjalnych.
Piekarnia posiada wdrożony HACCAP.
Nieruchomość jest godna polecenia. Świetna lokalizacja.
brójce- ponań- 92km
BRÓJCE- GORZÓW WLKP- 62KM
BRÓJCE- ZIELONA GÓRA - 51KM
brójce- świecko -85km
brójce- świebodzin 13km
brójce skwierzyna 35km
brójce mięrzyrzecz 17km
WYŻEJ WYMIENIONA NIERUCHOMOŚĆ MOŻE BYĆ WYKORZYSTANA POD DOWOLNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ. WSZELKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ POD NR TEL. KOM 510-865-237 MAŁGORZATA LUB 512-502-765
cena do drobnej negocjacji
Ilość odsłon: 511 | Data dodania: 2011-08-17
