...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa

Kontakt Telefon kontaktowy z ogłoszeniodawcą 602 292 327

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
kujawsko-pomorskie
Grudziądz
Grudziądz
Cena1 zł
Cena za m21 zł
Powierzchnia1 m2
Nieruchomośćinne (np.: stacja paliw, pokój)
Rynekwtórny (używane)
Transakcjawynajem (mam do wynajęcia)
GarażNIE

Opis

Oferujemy do wynajęcia 4 niezależne sale:


Sala koncertowa - pow. 780 m2, ilość osób: 300-1200.
Duża, przestronna sala z balkonem widokowym i dużą, wygodną sceną. Bar usytuowany na jednej ze ścian jest wygodnie zaprojektowany i może obsłużyć dużą ilość klientów. Bar posiada zaplecze magazynowe i kuchenne. Sala wyposażona jest w nagłośnienie i oświetlenie sceniczne. Podłoga wyłożona jest gresem z podświetleniem LED-owym. Całość sali urządzona jest w nowoczesnym stylu na ścianach są fototapety podświetlane LED-owo, za sceną jest ściana luster. Całość dopełniają czarne fotele i sofy ze stolikami. Sala posiada niezależne wejście, dużą szatnię i toalety.
Sala nadaje się na organizację koncertów, kabaretów, występów, imprez szkolnych i firmowych, jak też na zajścia taneczne, sportowe i każde inne.


Sala klubowa - pow. 580 m2, ilość osób: 100-200.
Przestronna, kilkupoziomowa sala urządzona w bardzo nowoczesnym stylu na ścianach są fototapety podświetlane LED-owo, za barem jest ściana luster, a całość dopełnia pochyły sufit z mirrorball. Wyposażenie sali stanowią wygodne fotele w kolorze ecru z ciemnymi stolikami. Sala posiada scenę widoczną z każdego miejsca oraz dodatkową mniejszą scenę z rurą do tańca i ścianą pokrytą lustrami. Podłoga pokryta jest gresem z oświetleniem LED-owym. Ciekawie usytuowany bar posiada zaplecze magazynowe i kuchenne. Dodatkową atrakcją są dwa tory bowlingowe i duży balkon z trzema stołami bilardowymi.
Sala ma niezależne wejście od strony ul. Rybackiej, dużą szatnię i toalety.
Sala idealnie nadaje się na organizację koncertów, kabaretów, występów, spotkań większych grup, a także na zajęcia sportowe i taneczne oraz inną działalność handlowo-usługową.


Sala klubowa II - pow. 400 m2, ilość osób: 70-150.
Sala stanowi kilkupoziomowe wnętrze z widokowymi balkonami. W sali jest wygodna scena widoczna z każdego miejsca z małym zapleczem. Ciekawie położony bar z zapleczem jest w stanie obsłużyć wielu gości. Podłoga wyłożona jest parkietem, a jedna ze ścian pokryta dużymi lustrami. Sala ma nowoczesny charakter i utrzymana jest w ciepłych kolorach. Wyposażenie sali stanowią wygodne czerwone fotele i sofy oraz ciemne stoliki.
Sala posiada szatnię i toalety.
Wejście do sali jest niezależne z parkingu pod dachem, od strony ul. Portowej.
Sala może być przeznaczona na działalność klubową, gastronomiczną, rozrywkową, ale też na zajęcia taneczne, sportowe, szkolenia lub każdą inną działalność handlowo-usługową.


Pokój konferencyjny - ok. 70 m2, ilość osób: maksym. 30.
Sala wyposazona w ekran LCD, flipchart, tablicę suchościeralną, internet bezprzewodowy.


Niewątpliwie atutem naszych sal jest dogodna i atrakcyjna lokalizacja - centrum Grudziądza, z bezpośrednim dojazdem z mostu oraz dogodnym dojazdem od strony śródmieścia, w sąsiedztwie średniowiecznej zabudowy miasta z piękną panoramą nadwiślańską. Błonia nadwiślańskie są obecnie w trakcie rewitalizacji, co oznacza, że w najbliższym czasie staną się bardzo atrakcyjnym miejscem.
Sale położone są w odległości:
- ok. 10 minut pieszo od Dworca Głównego PKP i PKS
- ok. 5 minut pieszo od przystanku tramwajowego i autobusowego
- ok. 2 minuty pieszo od centrum handlowego ALFA
- ok. 3 minuty pieszo od najbliższego ***hotelu.


Istnieje możliwość wynajmu jednej, dwóch lub wszystkich trzech sal jednocześnie, zarówno na godziny, jak i długoterminowo.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: sale-grudziadz.pl
Zapraszamy do współpracy.Ilość odsłon: 2386   |   Data dodania: 2012-10-23

DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa DO WYNAJECIA sale: koncertowa, klubowa, szkoleniowa