...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

Dom w Kotlinie Kłodzkiej

Kontakt

logo

Zapraszam do kontaktu: 536 49 61 63, biuro@home-partner.com.pl

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
dolnośląskie
kłodzki
Ołdrzychowice Kłodzkie
Cena330 000 zł
Cena za m21650 zł
Powierzchnia200 m2
Nieruchomośćdom
Liczba pokoi6
Rynekwtórny (używane)
Transakcjasprzedam
GarażTAK

Opis

DOM W PIĘKNEJ OKOLICY Z ZABUDOWANIAMI I DUŻĄ DZIAŁKĄ W KOTLINIE KŁODZKIEJ
PILNA SPRZEDAŻ
Nieruchomość w miejscowości Ołdrzychowice Kłodzkie , gmina Kłodzko, w odległości ok. 10 km od Kłodzka i w takiej samej odległości od Lądka, w Dolinie Białej Lądeckiej , ok. 20 km do ośrodka narciarskiego Czarna Góra.
Lokalizacja Nieruchomość usytuowana w spokojnej, pełnej potoków górskich i czystego powietrza okolicy, zlokalizowana na terenie Kotliny Kłodzkiej, z dala od miejskiego zgiełku. Cicha okolica, nadaje temu miejscu wysokie walory wypoczynkowe. Jednocześnie bliskość Kłodzka, jak również ośrodka narciarskiego Czarna Góra powoduje, że miejsce to pozwala łączyć miejskie wygody i aktywny tryb życia ze spokojem i ciszą wsi.
Nieruchomość składa się z domu (ok. 200 m2, podpiwniczony) wraz z przylegającymi zabudowaniami gospodarczymi i garażami. Zabudowania powstały w latach 30 XX wieku, jednak przeszły gruntowny remont. Dom składa się z pięciu pokoi, dwóch łazienek, kuchni, spiżarni oraz piwnicy. Jest pięknie usytuowany w centrum wsi, gdzie jest zabytkowy kościół, sklepy, szkoła, przychodnia, apteka, przedszkole. Budynek w oddaleniu od drogi, zadbany i w dobrym stanie. Działka jest zagospodarowana poprzez nasadzenia, posiada własną studnię, miejsce na grilla, budynek gospodarczo-ogrodowy.
W skład nieruchomości wchodzą również grunty o łącznej powierzchni 3,52 ha, na podstawie których można uzyskać dopłaty unijne oraz przysługujące miejscowościom górskim. Grunt sklasyfikowany jako grunty rolne, częściowo łąki, w miejscowym planie zagospodarowania z przeznaczeniem jako grunty rolne. Cena gruntu do indywidualnych rozmów.
Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie: co - piec na drewno.
Cena: 330 000 zł
Zapraszam do rozmów i obejrzenia domu Tel. 536 49 61 63.www.home-partner.com.plIlość odsłon: 1011   |   Data dodania: 2015-07-07

Dom w Kotlinie Kłodzkiej Dom w Kotlinie Kłodzkiej Dom w Kotlinie Kłodzkiej Dom w Kotlinie Kłodzkiej Dom w Kotlinie Kłodzkiej Dom w Kotlinie Kłodzkiej Dom w Kotlinie Kłodzkiej Dom w Kotlinie Kłodzkiej Dom w Kotlinie Kłodzkiej Dom w Kotlinie Kłodzkiej Dom w Kotlinie Kłodzkiej Dom w Kotlinie Kłodzkiej