...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

Komfortowe mieszkanie z dużym ogródkiem własnościowym

Kontakt Telefon kontaktowy z ogłoszeniodawcą 48 660 913 247

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Łąki
Cena460 000 zł
Cena za m27419 zł
Powierzchnia62 m2
Nieruchomośćmieszkanie
Liczba pokoi3
Rynekwtórny (używane)
Transakcjasprzedam
GarażTAK

Opis


Treść ogłoszenia:

KOMFORTOWE MIESZKANIE -- 25 minut autostradą A – 2, od centrum Warszawy !!!
Położone z naświetleniem południowo zachodnim na parterze III piętrowego budynku oddanego w 2012 roku w Grodzisku M. (www.grodzisk.pl) przy ulicy G. Narutowicza, określanego jako jeden z najładniejszych obiektów mieszkalnych w mieście. Powierzchnia = 61.80 m. kw. Forma własnościowe, zarządzane przez Wspólnotę Mieszkaniową.
Przed wejściem głównym dwa domofony. Monitoring do kontroli na własnym telewizorze, TV Sat. Internet. Telefon. Od ul. Narutowicza niezależnie zlokalizowany sklep spożywczy. W domu winda i winda zewnętrzna dla niepełnosprawnych sklepu i gości mieszkańców. Wózkownia, posadzki klatek schodowych wykończone granitem, ściany - gładź gipsowa. Niezależne od windy, wyjście z klatki do podziemnego garażu i komórek.
W kondygnacji podziemnej, stanowisko parkingowe.

Opis mieszkania:
Salon
Powierzchnia 17 m. kw. Ściany w kolorze białej kawy, terakota w firmie mozaiki (dywan) w kolorze jasno i ciemno brązowym. Rolety w kolorze ścian. Kominek elektryczny.
Rolety na drzwiach tarasowych i w oknie, w kolorze ścian.
Stylowy żyrandol i kinkiet.
Nad grzejnikiem, dodatkowy parapet.
Kuchnia
Powierzchnia 5.60 m. kw. - widna, oddzielna. Ściany w kolorze białym, glazura - jasny beż, terakota kakao. Wokół szafki stojące i wiszące w kolorze jasno brązowym. Szyby szafek z witrażami. Stylowy żyrandol z regulacją zwisu. Zlewozmywak dwukomorowy z giętkim wylotem. Piętrowa lodówka z osobną zamrażarką. Zmywarka do naczyń i kuchnia elektryczna z wielofunkcyjnym piecykiem. Wentylacja mechaniczna plus wyciąg kuchenny. Grzejnik/suszarka. Żaluzje w kolorze mebli.
Gabinet do pracy -
Powierzchnia 9.55 m. kw. Dwie ściany w żywym kolorze pomarańczowym i dwie w kolorze malinowym. Meble (szafa z lustrem, duża półka na książki, regał z biurkiem) - w kolorze białym. Wszystkie meble wykonane na specjalne zamówienie. Rozkładana biała kanapa narożnik, fotel obrotowy, żaluzje w – wszystko w kolorze białym.
Sypialnia
Powierzchnia 10.60 m. kw. Ściany w kolorze wrzosu. Szafa z przesuwnymi, lustrzanymi drzwiami w kolorze brązowym, podobnie jak komplet mebli z Malezji (podwójne łóżko z nowoczesnymi materacami, toaletka, dwie szafki nocne i kanapka przed lustrem). Żaluzje w kolorze ścian.
- 2 -
Łazienka
Powierzchnia 4 m. kw. Pełna glazura w kolorach jasnego seledynu z
deseniem
(3. dolne i 3. górne warstwy), między nimi 4. warstwy w kolorze zielonym z deseniami. Terakota w kolorze podobnym do 4. środkowych warstw glazury. Listwy ozdobne. Wielofunkcyjna kabina prysznicowa z radiem, własnym oświetleniem i wyciągiem mechanicznym. Duża umywalka z kompletem łazienkowych szafek. Wentylacja w łazience - mechaniczna.
Pralka. Grzejnik/suszarka. Zawór do otwierania wody na potrzeby podlewania roślin.
W.C.
Oddzielne - powierzchnia 1.2 m. kw., powiększone o dobudowę pod montaż bidetu. Nad kabiną z bidetem dodatkowy pawlacz z dostępem z korytarza. Glazura 5. warstw jasno seledynowych z deseniami. Pod nimi i nad nimi po dwie warstwy koloru morskiego.
Listwy ozdobne. Terakota także w kolorze morskim.
Wentylacja mechaniczna.
Hall
Powierzchnia 5.77 m. kw. plus komunikacja 6.70 m. Ściany w kolorze białym. Terakota kolor beżowy. Szafa na ubrania, szafka na buty, wieszak z szafkami i lustrem w kolorze jasno brązowym. Drzwi główne ciemny brąz, wizjer, 8. zespołów antywłamaniowych. Wszystkie drzwi wewnętrzne w kolorze ciemny brąz przeszklone.
Stylowe żyrandole z witrażami.

Funkcje zewnętrzne - Taras 19.20 m. kw. z zejściem do ogródka z alpinarium, o pow. = 70.11 m. kw.
Prawo własności!
Ogródek zagospodarowany trawnikiem i trzema skalniakami. Gotowa instalacja do uruchomienia oczka wodnego. Zewnętrzna skrzynka rozdzielcza z włącznikami i gniazdami prądu. Nocne oświetlenie skałek.
Taras i ogródek oddzielone od zewnątrz estetycznym płotem.
Własne, niezależne wyjście z salonu na taras dla domowego zwierzaka. Zabezpieczenia terenu przeciw wizytom obcych zwierząt.
Instalacja wodna do podlewania roślin.

KOSZT = 460 000 PLN


Zapraszam Agencje Nieruchomości do współpracy w SPRZEDAŻY MIESZKANIA.
Warunek – Agencja nie będzie naliczała wynagrodzenia procentowego w przypadku sprzedaży.Ilość odsłon: 1071   |   Data dodania: 2014-07-02