...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3746
Dodaj nieruchomość

Lokal użytkowy Tarnów ul. Słoneczna 32

Kontakt Telefon kontaktowy z ogłoszeniodawcą 663 232 888

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
małopolskie
Tarnów
Tarnów
Cena12 390 zł
Cena za m259 zł
Powierzchnia210 m2
Nieruchomośćpow. handlowa
Rynekwtórny (używane)
Transakcjawynajem (mam do wynajęcia)
GarażNIE

Opis

Mając na uwadze fakt, iż odpowiednia lokalizacja jest gwarantem sukcesu, oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy na prowadzenie działalności bankowej. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Słonecznej, która należy do najważniejszych ciągów komunikacyjnych w Tarnowie. Lokal usytuowany jest w parterze budynku komercyjnego.
Powierzchnia lokalu wynosi 210 m2. W lokalu poprzednio znajdował się Bank BPH i przystosował go do prowadzenia działalności bankowej. Oddział Banku BPH przy ul. Słonecznej w Tarnowie odniósł wielki sukces i stał się jednym z najlepiej prosperujących filii bankowych w Polsce. Oprócz części użytkowej w lokalu znajduje się również stosowne miejsce do zainstalowania sejfu. W przedsionku istnieje dogodne miejsce do zamontowania bankomatu bądź wpłatomatu. Lokal posiada drzwi antywłamaniowe oraz duże szklane witryny. Pomieszczenie jest klimatyzowane. Stan nieruchomości jest bardzo dobry.
W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz duży parking. Nieopodal zlokalizowane są duże osiedla mieszkalne. W sąsiedztwie działalność prowadzą: ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, Pekao S.A. oraz Bank Zachodni WBK.
Dokładny adres lokalu:
ul. Słoneczna 32
33-100 Tarnów
W celu uzyskania szczegółowych informacji lub prezentacji lokalu zapraszamy do kontaktu.Ilość odsłon: 25   |   Data dodania: 2017-04-10

Lokal użytkowy Tarnów ul. Słoneczna 32 Lokal użytkowy Tarnów ul. Słoneczna 32 Lokal użytkowy Tarnów ul. Słoneczna 32 Lokal użytkowy Tarnów ul. Słoneczna 32 Lokal użytkowy Tarnów ul. Słoneczna 32