bliźniaki Łomianki

Polacy mają coraz większe wymagania w kwestii własnych nieruchomości. Miejsce do życia ma być jak najbardziej komfortowe, na wysokim poziomie. O ile jeszcze do niedawna praktycznie wszyscy chcieli mieszkać w miastach i to najlepiej w samym centrum wielkomiejskiego zgiełku, tak dzisiaj wszechobecna pogoń, stres i przewlekłe zmęczenie powoduje, że szukamy nieruchomości, które staną się dla nas oazą relaksu.

Sami deweloperzy potwierdzają zresztą, że w ścisłym centrum miast nie ma już dogodnych terenów, by rozpocząć budowę osiedli mieszkalnych. Polacy częściej jednak nabywają mieszkania z rynku pierwotnego, nie interesują nas nieruchomości „używane”. Nowe i w najlepszych lokalizacjach trafiają się już rzadko, a ich cena jest bardzo wysoka. Za taką samą z powodzeniem można nabyć szeregowiec na obrzeżach i właśnie na takie decyduje się coraz więcej z nas.

I nie ma w tym nic dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się na przykład bliźniaki. Łomianki, Ząbki czy Piaseczno znajdują się nieopodal stolicy, mają dogodny dojazd, a ceny są tam o wiele niższe. Za mieszkanie w samej Warszawie spokojnie można nabyć segment, który jest namiastka wolnostojącego domu.

Dlaczego Polacy stawiają na takie rozwiązania? Po pierwsze mają do dyspozycji większy metraż niż w standardowym mieszkaniu w bloku. Po drugie cieszą się kawałkiem własnego ogródka. W pobliżu jest najczęściej las, a przede wszystkim dużo, dużo spokoju i ciszy. Rano zamiast klaksonu aut budzi śpiew ptaków, nikt się nie śpieszy, stres codziennego życia jest o wiele mniejszy.

Należy też podkreślić, że obrzeża największych miast są doskonale zorganizowane. Dobre drogi, idealna infrastruktura: sklepy, szkoły, apteki, przychodnie, centra rozrywki i stadiony sportowe – na to wszystko mogą liczyć ci, którzy zdecydują się nie na mieszkanie w bloku, ale właśnie szeregowiec czy bliźniak. Nie ma wątpliwości, że dzisiaj jest to jedno z lepszych rozwiązań, jakie oferują nam deweloperzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here