...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3760
Dodaj nieruchomość

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza.

Kontakt

logo

Pośrednik odpowiedzialny: Marta Mikielska (numer licencji: 14978)

www.banknieruchomosci.suwalki.pl
e-mail: biuro@banknieruchomosci.suwalki.pl
telefon: 515 428 988 / 501 766 561

BANK NIERUCHOMOŚCI
Suwałki, ul. T. Noniewicza 34 (lok. 2)

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
podlaskie
Suwałki
Suwałki
Cena193 000 zł
Cena za m23642 zł
Powierzchnia53 m2
Nieruchomośćmieszkanie
Rynekwtórny (używane)
Transakcjasprzedam
GarażNIE

Opis

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza.
Mieszkanie położone na poddaszu (II piętro) budynku mieszkalno- usługowego, o powierzchni użytkowej 53,10 m2 (powierzchnia całkowita – 58,60 m2). Dolny poziom o powierzchni 6,5 m2 to doskonałe miejsce na niewielką garderobę, na górnym poziomie znajdują się: salon połączony z kuchnią (ok. 32 m2), sypialnia (ok. 14 m2) i łazienka (6,20 m2). Do mieszkania przynależy duży balkon, z dwoma wyjściami – z salonu i sypialni.

Na podłogach panele i terakota. Okna PCV – z zewnątrz drewnopodobne, wewnątrz – białe, rolety. Łazienka z dużą kabiną prysznicową. Kuchnia do wykończenia.

Mieszkanie niedrogie w eksploatacji – niski czynsz (216 zł), zwroty za ogrzewanie. Wspólnota mieszkaniowa.

Doskonała lokalizacja – samo centrum miasta (przechodniak między ulicami Noniewicza i Kościuszki), jednak odległość od ulicy i gęsta zabudowa zapewniają ciszę i spokój. Klatka cicha i czysta – zaledwie 14 lokali.

Nieruchomość doskonała zarówno do wykorzystania na cele mieszkaniowe, jak i biurowe.

Prowizję biura opłaca sprzedający, bez prowizji dla kupującego. Polecamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Ilość odsłon: 1558   |   Data dodania: 2012-08-03

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Suwałk, przy ul. Noniewicza.