...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

NEFRYTOWE APARTAMENTY PROMOCJA 650000!, Wrocław, ul. Nefrytowa

Kontakt Telefon kontaktowy z ogłoszeniodawcą 717 195 772

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
dolnośląskie
Wrocław
Wrocław
Krzyki
Cena760 000 zł
Cena za m23838 zł
Powierzchnia198 m2
Powierzchnia działki291 m2
Nieruchomośćdom
Liczba pokoi5
Rynekpierwotny (nowe)
Transakcjasprzedam
GarażTAK

Opis

IĘCEJ ZDJĘĆ Z AKTUALNYM STANEM BUDYNKÓW PREZENTUJEMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ :

http://art-developer.pl/#/offer/nefrytowe/gallery
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Nefrytowe Apartamenty to ekskluzywne, kameralne osiedle stanowiące zespół 12 apartamentów w zabudowie szeregowej jednorodzinnej, które powstaje na Wrocławskim Ołtaszynie, przy ul. Nefrytowej, wyróżniające się ciekawą i nowoczesną architekturą.

Cisza, komfort, przestrzeń, prywatność domowego ogniska
oraz mnóstwo zieleni wokoło to oferta idealna dla tych, którzy chcieliby zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku.

Każdy z 12 apartamentów zaprojektowany został z największą starannością zapewniając przyszłym właścicielom wygodne, przestronne jak i funkcjonalne wnętrze.


We wszystkich segmentach znajduje się przestronny, słoneczny, połączony z kuchnią salon prowadzący prosto do przytulnego, idealnego do wypoczynku ogrodu. Każdy z członków rodziny odnajdzie swój azyl oraz doskonałe miejsce do odprężenia w jednej z trzech sypialni na piętrze, które dodatkowo posiadają bezpośrednie wyjścia na balkony. Unikalną częścią apartamentów jest niewątpliwie poddasze, gdzie znajduje się 45- metrowa sypialnia połączona z wyjątkowym, 40- metrowym tarasem otaczającym cały budynek.


Najniższe pomieszczenia mieszkalne mają wysokość trzech metrów i doświetlone są oknami o podobnej wysokości. Fasady domów ozdobione są eleganckim, szykownym kamieniem naturalnym (łupek) oraz ciepłym drewnem (cedr kanadyjski) które nadają inwestycji niepowtarzalny indywidualny klimat, natomiast zagwarantowane rozwiązania technologiczne zapewniają mieszkańcom funkcjonalność jak i komfort życia.

Każdy z segmentów wyposażony jest także w indywidualną kotłownię gazową, instalację kominkową i nowoczesną stolarkę okienną.

Do budowy Nefrytowych Apartamentów użyte są tylko solidne i sprawdzone materiały (np. cegła ceramiczna) dostarczane przez renomowanych i zaufanych producentów.

Wszystkie te czynniki zapewniają prestiż i wysoki standard naszej inwestycji. Gwarantujemy, że wytworna prostota jak i niepowtarzalny styl Nefrytowych Apartamentów zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.


TERMINY ODDANIA NEFRYTOWYCH APARTAMENTÓW:


PIERWSZY BUDYNEK (APARTAMENTY 1-4) - budowa została zakończona
DRUGI BUDYNEK (APARTAMENTY 5-8) - II KWARTAŁ 2012 ROKU
TRZECI BUDYNEK (APARTAMENTY 9-12) - III KWARTAŁ 2012 ROKU


ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ!!!!!
WWW.ART-DEVELOPER.PLIlość odsłon: 2620   |   Data dodania: 2012-07-12

NEFRYTOWE APARTAMENTY PROMOCJA 650000!, Wrocław, ul. Nefrytowa NEFRYTOWE APARTAMENTY PROMOCJA 650000!, Wrocław, ul. Nefrytowa NEFRYTOWE APARTAMENTY PROMOCJA 650000!, Wrocław, ul. Nefrytowa NEFRYTOWE APARTAMENTY PROMOCJA 650000!, Wrocław, ul. Nefrytowa NEFRYTOWE APARTAMENTY PROMOCJA 650000!, Wrocław, ul. Nefrytowa NEFRYTOWE APARTAMENTY PROMOCJA 650000!, Wrocław, ul. Nefrytowa NEFRYTOWE APARTAMENTY PROMOCJA 650000!, Wrocław, ul. Nefrytowa NEFRYTOWE APARTAMENTY PROMOCJA 650000!, Wrocław, ul. Nefrytowa