...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

Ornontowice, nowy dom szeregowy 113 m z działką 218m sprzedam za 335 000 zł

Kontakt

logo

tel. 0-32 720-96-48
tel. gsm 0-514 365-782
biuro@apartamenty-inwestycje.pl
www.apartamenty-inwestycje.pl

Firma Apartamenty,Inwestycje sp. z o.o. nie jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Oferty zamieszczone w serwisie są prezentacją inwestycji własnych lub powierzonych firmie.
Wszelkie jawne informacje o inwestycjach, w tym o ofertach z nich płynących, udzielane są wyłącznie bezpłatnie. Od zainteresowanych i nabywców nie są przez nas pobierane żadne opłaty i prowizje.

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
śląskie
mikołowski
Ornontowice
Cena335 000 zł
Cena za m22965 zł
Powierzchnia113 m2
Powierzchnia działki218 m2
Nieruchomośćdom
Liczba pokoi4
Rynekpierwotny (nowe)
Transakcjasprzedam
GarażNIE

Opis

Dom nr 9 (segment środkowy) bezpośrednio od inwestora.

Ostatni dom szeregowy i jeden z 3 ostatnich dostępnych domów na realizowanym osiedlu Zielone Wzgórze w Ornontowicach.

Parterowy z poddaszem mieszkalnym i jednostanowiskowym garażem w bryle budynku, posadowiony na prostokątnej działce gruntu o powierzchni 218 m.kw.

Domy oferowane są w opcji podstawowej zawansowania technicznego umożliwiającej podział wewnętrzny domu oraz wykończenie i aranżację wnętrz według oczekiwań nabywcy lub wykończenie wnętrz we własnym zakresie w późniejszym czasie.

Domy na osiedlu "Zielone Wzgórze" budowane są w murowanej technologii tradycyjnej z materiałów o wysokiej jakości i trwałości. Wszystkie użyte do budowy domów materiały spełniają wysokie normy obowiązujące w budownictwie mieszkaniowym oraz posiadają atesty i dopuszczenia do stosowania przy wznoszeniu i wykańczaniu budynków przeznaczonych na długotrwały pobyt ludzi.

Do ogrzewania domu i podgrzewania wody przewidziano zastosowanie dwufunkcyjnego pieca gazowego z zamkniętą komorą spalania zasilanego gazem z sieci komunalnej.
Instalacja grzewcza rozprowadzona jest do etażowych grzejników konwektorowych. Projekt umożliwia zastosowanie pieca centralnego ogrzewania na inne paliwo oraz montaż kominka wyposażonego w płaszcz wodny.
Instalacja wodna zasilana z wodociągu komunalnego.
Instalacja kanalizacyjna odprowadzona do komunalnej sieci sanitarnej.
Instalacja orynnowania budynku odprowadzona do komunalnej sieci deszczowej.
Zasilanie elektroenergetyczne 230/400V z dużym zapasem mocy, pozwalającym na przyłączenie wielu urządzeń elektrycznych (np. punktowe ogrzewanie podłogowe, płyta ceramiczna, suszarki itp.).

Oferowane domy spełniają w zakresie cen i powierzchni użytkowych, kryteria rządowego programu dopłat RODZINA NA SWOIM, co pozwala nabywcy pozyskać dofinansowanie z budżetu państwa przy spełnieniu warunków określonych w ustawie z dnia 8 września 2006 r. o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania Dz.U. 2006 nr 183 poz. 1354, późniejszymi zmianami.

Wykaz pozostałych w sprzedaży domów, szczegóły ofert z aktualnym cennikiem, opis ponadpodstawowych opcji wykończenia domu oraz szczegóły dotyczące sposobu przeprowadzania transakcji sprzedaży domów na oosiedlu Zielone Wzgórze i rezerwacji dostępne są na stronie inwestycji pod adresem:
www.apartamenty-inwestycje.pl/osiedle_zielone_wzgorzeIlość odsłon: 2224   |   Data dodania: 2011-11-16

Ornontowice, nowy dom szeregowy 113 m z działką 218m sprzedam za 335 000 zł Ornontowice, nowy dom szeregowy 113 m z działką 218m sprzedam za 335 000 zł Ornontowice, nowy dom szeregowy 113 m z działką 218m sprzedam za 335 000 zł