...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3760
Dodaj nieruchomość

Przedwojenna nieruchomość - dla konesera

Kontakt

logo

Zapraszam do kontaktu: 536 49 61 63, biuro@home-partner.com.pl

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
dolnośląskie
wrocławski
Małkowice
Cena380 000 zł
Cena za m21900 zł
Powierzchnia200 m2
Powierzchnia działki3349 m2
Nieruchomośćdom
Liczba pokoi7
Rynekwtórny (używane)
Transakcjasprzedam
GarażNIE

Opis

OFERTA DLA KONESERA
DWOREK DO REMONTU Z ZABUDOWANIAMI I DUŻĄ DZIAŁKĄ POD WROCŁAWIEM
PILNA SPRZEDAŻ.
Nieruchomość w miejscowości Małkowice , gmina Kąty Wrocławskie, kilkanaście km od Wrocławia, bardzo dobry dojazd do Wrocławia oraz do autostrady A4 i obwodnicy.
Lokalizacja Nieruchomość usytuowana w spokojnej, pełnej lasów i czystego powietrza okolicy, zlokalizowany na terenie Bystrzyckiego Parku Krajobrazowego, blisko Kątów Wrocławskich, z dala od zgiełku aglomeracji. Cicha okolica, nadaje temu miejscu wysokie walory wypoczynkowe. Jednocześnie bliskość Wrocławia i doskonały dojazd do miasta powoduje, że miejsce to pozwala łączyć wielkomiejskie wygody ze spokojem i ciszą wsi.
Nieruchomość składa się z dworku do remontu (ok. 200 m2, podpiwniczony) wraz z przylegającymi zabudowaniami gospodarczymi. Zabudowania powstały w latach 30 XX wieku. Działka, na której posadowione są budynki ma powierzchnię 0, 3349 ha. Jest przepięknie usytuowana w centrum wsi, gdzie jest zabytkowy kościół, dwa sklepy, szkoła. Budynek w oddaleniu od drogi, na podniesionym terenie, cegła w dobrym stanie.
Działka jest częściowo zagospodarowana poprzez nasadzenia drzew owocowych, posiada własną studnię.
Zabudowania wymagają remontu, jednak mają wielka siłę nastroju oraz potencjał – po remoncie można tu stworzyć podmiejską oazę lub doskonałą inwestycją - hotel, stadninę koni, gospodarstwo agroturystyczne, restaurację z zajazdem.
Media: prąd, woda, kanalizacja, siła
Cena: do uzgodnienia
Zapraszam do rozmów i obejrzenia domu Tel. 536 49 61 63, www.home-partner.com.pl
Ilość odsłon: 699   |   Data dodania: 2015-07-07

Przedwojenna nieruchomość - dla konesera Przedwojenna nieruchomość - dla konesera Przedwojenna nieruchomość - dla konesera Przedwojenna nieruchomość - dla konesera Przedwojenna nieruchomość - dla konesera