...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

O nas

Developersi - Supermeni Nieruchomości

Serdecznie witamy Państwa na witrynie internetowej Developersi.pl - jest to platforma umożliwiająca publikację ogłoszeń drobnych z dziedziny nieruchomości.

W jednym miejscu, w sposób czytelny i łatwy w obsłudze, dajemy możliwość dodawania i wyszukiwania nieruchomości z całej Polski z dokładnością do pożądanej miejscowości z określonego województwa/powiatu, biorąc pod uwagę również dzielnice w większych miastach.

Dla Pośredników nieruchomości przygotowaliśmy wygodny w obsłudze panel zarządzania. Tutaj mogą się Państwo zarejestrować i po zalogowaniu w nieograniczony sposób dodawać swoje ogłoszenia nieruchomości, decydując sami o czasie ich wyświetlania i treści.

Pomysł utworzenia tej witryny narodził się w głowie pewnego dynamicznego inwestora pod koniec 2009 roku. Szybko przystąpił on do działania, ale już na samym początku okazało się że sprawa nie jest tak oczywista jak mu się wydawało. Trzeba było przecież posiadać odpowiednią nazwę dla tego przedsięwzięcia i wolny adres internetowy.

Proszę nam uwierzyć na słowo, to nie było proste zadanie! Tworzyliśmy przedziwne, karkołomne propozycje nazw, było przy tym sporo dobrego humoru. Kiedyś jeszcze o tym Państwu opowiemy ;)

I tak właśnie powstali Developersi, trzej dzielni bohaterowie pilnujący rynku nieruchomości w całej Polsce!
Oni załatwią sprawę tak jak trzeba, szybko i bezproblemowo!

Zamieszczaj swoje ogłoszenia nieruchomości bezpłatnie i powiedz o tym swoim znajomym, to może być dla nich cenna informacja (www.developersi.pl/dodaj).

Do zobaczenia ponownie,
Twoi Developersi - Supermeni Nieruchomości