...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3744
Dodaj nieruchomość

Wynajmę budynek biurowy, biura w Końskich. Okazja.

Kontakt Telefon kontaktowy z ogłoszeniodawcą 661 968 451

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
świętokrzyskie
konecki
Końskie
Cena44 280 zł
Cena za m221 zł
Powierzchnia2110 m2
Nieruchomośćbiuro
Rynekwtórny (używane)
Transakcjawynajem (mam do wynajęcia)
GarażNIE

Opis

Wynajmę/sprzedam nieruchomość zabudowaną budynkiem biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 1646,10 m2, częściowo ogrodzoną i zagospodarowaną, znajdującą się w peryferyjnej strefie zabudowy miasta Końskie. Od strony zachodniej graniczy z ul. Warszawską o nawierzchni asfaltowej, relacji Końskie-Grójec (droga krajowa nr742).
Budynek jest konstrukcji uprzemysłowionej, trzy kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony (budynek główny). Od strony wschodniej dobudowano salę zebrań idealną do organizowania konferencji, połączoną z budynkiem głównym poprzez łącznik konstrukcji murowanej. Przeważająca część budynku przeznaczona jest pod pomieszczenia biurowe. Dużo mniejsza powierzchnia przeznaczona jest na węzły komunikacyjne i pomieszczenia pomocnicze. W podpiwniczeniu znajdują się również magazyny materiałów biurowych, garaż dla samochodów. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, oświetleniową i siłową, wodociągową, kanalizacyjną, c.o., odgromową. Budynek jest w dobrym stanie.
Do budynku prowadzi chodnik z płyt betonowych podjazd betonowy. Droga dojazdowa do garaży wykonana jest z asfaltu, natomiast droga dojazdowa oraz parking od strony ul. Warszawskiej z bloczków betonowych. Nieruchomość odgrodzona jest ogrodzeniem konstrukcji stalowej wypełnionym siatką z drutu ocynkowanego.
Cena wynajmu całości to 44.280,00 zł brutto (cena wynajmu części budynku lub biura do uzgodnienia).
Cena sprzedaży do uzgodnienia.

Więcej informacji pod nr tel. 661-968-451 w godzinach 8:00-16:00 lub na maila j.kudaruk@eurofinance.pl



Ilość odsłon: 1833   |   Data dodania: 2011-11-24

Wynajmę budynek biurowy, biura w Końskich. Okazja. Wynajmę budynek biurowy, biura w Końskich. Okazja. Wynajmę budynek biurowy, biura w Końskich. Okazja. Wynajmę budynek biurowy, biura w Końskich. Okazja. Wynajmę budynek biurowy, biura w Końskich. Okazja.