...
UWAGA! Ta strona jest na sprzedaż - cena 4 700 zł - kontakt: developersi@developersi.pl

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Ilość ogłoszeń: 3760
Dodaj nieruchomość

Wynajmę mieszkanie w świetnym punkcie na Brudnie.

Kontakt Telefon kontaktowy z ogłoszeniodawcą 606 347 628

Województwo:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
mazowieckie
Warszawa
Warszawa
Nowe Bródno
Cena1 400 zł
Cena za m236 zł
Powierzchnia39 m2
Nieruchomośćmieszkanie
Liczba pokoi2
Rynekwtórny (używane)
Transakcjawynajem (mam do wynajęcia)
GarażNIE

Opis

Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym (tylko jeśli chodzi o inst. el. stan jest średni poprzedni wynajmujący zniszczyli parę gniazd el.). W cenie wynajmu (1400 zł.) zawarty jest czynsz (ostatecznie nie wzbraniam się przed negocjowaniem).
W świetnym punkcie komunikacyjnym (wiele linii autobusowych) w około mnóstwo sklepów (Tesco, Carrefour, Auchan) oraz punktów usługowych np. szpital A. M. z oddziałem SOR, apteki, zakłady fryzjersko – kosmetyczne, lokale gastronomiczne itd. Po remoncie w roku 2011. Całkowicie wyposażone w RTV i AGD, jest Internet. Częściowo umeblowane. Większość mebli jest nowa. Mieszkanie było nie wynajmowane przez kilka ostatnich miesięcy (co widać tzn. trzeba je ciut ogarnąć). Sąsiedzi są mili i prawie niesłyszalni.
Poszukuję osób spokojnych i wypłacalnych które balują w pubach a w mieszkaniu odpoczywają, uczą się itp. Mam elastyczne zasady wynajmowania tego lokalu.
Mogą w mieszkaniu przebywać zwierzęta (niewyjące i nie zabijające jednym ukąszeniem).
Zapraszam również BARDZO CHĘTNIE RODZINY Z DZIEĆMI.Ilość odsłon: 1411   |   Data dodania: 2013-07-18

Wynajmę mieszkanie w świetnym punkcie na Brudnie. Wynajmę mieszkanie w świetnym punkcie na Brudnie. Wynajmę mieszkanie w świetnym punkcie na Brudnie. Wynajmę mieszkanie w świetnym punkcie na Brudnie. Wynajmę mieszkanie w świetnym punkcie na Brudnie. Wynajmę mieszkanie w świetnym punkcie na Brudnie. Wynajmę mieszkanie w świetnym punkcie na Brudnie.