Hosting, strony www

Internet jest miejscem, w którym aktualnie możemy znaleźć wszystko czego dusza zapragnie. Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „gdzie kupić tani hosting dla strony www” wyskoczą nam setki wyników, a głównie reklam stron. Możemy wśród nich odnaleźć wzrokiem strony takie jak home.pl, hekko.pl, a wśród nich także hosting od kru.pl.

Wchodząc na tą stronę widzimy chwytliwe hasło „Domeny bez żadnych kruczków”, zachęcające. Zjeżdżając w dół strony widzimy próbę wybrania usług strony kru.pl pod nagłówkiem mówiącym, dlaczego akurat hosting dla strony internetowej i domeny mamy zakupić tutaj? Co takiego nam oferują? Zagłębiając się, możemy przeczytać, że wszystkie usługi trzymane są w chmurze, w posiadaniu są klasy adresowe IP (chroniące np. przed odesłaniem twojej strony do spamu), domeny są utrzymywane na trzech serwerach DNS, a każda zakupiona domena kod AuthInfo (EPP).

Po przejrzeniu listy korzyści możemy też zobaczyć wyświetlającą się zakładkę, w której możemy zadać pytanie dotyczące naszego przyszłego hostingu lub kosztów zakupu. Pokazuje to otwartość strony na klientów. Ponadto podane są numery oraz e-mail biura obsługi, w razie jakiś niepewności. Zjeżdżając jeszcze niżej w dół strony, widzimy zaświadczenie, że za stroną stoją ludzie, co budzi większe zaufanie do tej strony, gdyż naturalnym jest, że przyjemniej i bardziej komfortowo jest prowadzić nam rozmowę z drugim człowiekiem, do tego wykwalifikowanym, niż robotem lub sztuczną inteligencją.

Pod wypisanymi przedsiębiorcami, mamy wypisane rzeczy, które możemy zrobić sami w panelu, jest pośród nich zamawianie usług i ich opłata, dokonywanie cesji usług (zarówno hostingowych jak i domen) oraz pobieranie kodów authinfo dla posiadanych domen. Strona jest więc zautomatyzowana, o czym sama nas informuje. Ponadto możemy przeczytać, że w sytuacji kiedy panel nie jest w stanie sprostać naszym wymaganiom, możemy liczyć na całodobowe wsparcie specjalistów. Jest to profesjonalne i oddaje szacunek firmy do potencjalnego zainteresowanego.

Źródło: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here