Wycieraczki systemowe - jak działają i czy warto w nie zainwestować?

Wycieraczka to jeden z tych ważnych elementów wyposażenia budynku, na który większość ludzi nie zwraca większej uwagi. Paradoksalnie to jednak właśnie od nich w dużej mierze zależy czystość domu, biura lub innego budynku użyteczności publicznej. To wycieraczka zatrzymuje największy brud i zanieczyszczenia wnoszone przez człowieka wchodzącego do budynku, domu, mieszkania. Wycieraczki systemowe to jedno ze skuteczniejszych i wyjątkowo estetycznych rozwiązań.

  1. Jak wygląda wycieraczka systemowa?
  2. Gdzie sprawdzają się wycieraczki systemowe?
  3. Wycieraczki personalizowane z logo

Jak wygląda wycieraczka systemowa?

Wycieraczki systemowe produkowane są w profilach aluminiowych, które połączone są za pomocą nierdzewnych linek stalowych oraz gumowych tulejek dystansowych. Ten pierwszy element łączy poszczególne profile, drugi zapewnia utrzymanie odpowiedniego dystansu między nimi. Dzięki temu długość wycieraczki można swobodnie dopasowywać do potrzeb konkretnej przestrzeni. Dzięki temu możliwa jest również opcja zwijania i rolowania wycieraczki. Producent tego typu wycieraczek Alumatex zwraca uwagę, że rolowanie wycieraczek systemowych ma kluczowe znaczenie przy konieczności konserwacji wycieraczki w miejscu, w którym jest ona użytkowana. Trzeba bowiem pamietać, że wycieraczki systemowe łączy się w odpowiednie ciągi, aby uzyskać jak najlepszy efekt „zbierania” zanieczyszczeń z obuwia wchodzących do budynku osób.

Gdzie sprawdzają się wycieraczki systemowe?

Wycieraczki systemowe sprawdzają się właściwie w każdym budynku. Można je stosować zarówno w prywatnych domach, miejscach użyteczności publicznej, osiedlach mieszkaniowych, apartamentach, jak i biurowcach. Wycieraczki mogą być stosowane zarówno jako rozwiązania wewnętrzne i wewnętrzne. Stosuje się do nich różnorodne wkłady:

  • szczotkowy
  • tekstylny/rypsowy
  • gumowy/winylowy

Różnorodność materiałów wykorzystywanych do wypełnienia wycieraczek pozwala dostosować się do potrzeb miejsc, w których mają być one zainstalowane. Wypełnienie szczotkowe jest najbardziej elitarne, ponieważ zapewnia ono największą skuteczność zbierania zanieczyszczeń z obuwia. Wypełnienie szczotkowe sprawdza się jako materiał zewnętrzny i wewnętrzny. Wypełnienie gumowe jest trwałe i eleganckie, tekstylne z kolei najlepiej osusza obuwie. Wyboru najlepiej dokonać wspólnie z ekspertem, który doradzi, jaki materiał będzie najlepszy.

Wycieraczki personalizowane z logo

Wycieraczki personalizowane w firmie Alumatex to ciekawe, dodatkowe rozwiązanie, dedykowane przede wszystkim firmom, którym zależy na wykorzystaniu promocyjnym oraz obrandowaniu różnych przestrzeni. Wycieraczka wejściowa to doskonałe miejsce do wykonania laserowego nadruku logo. Jest on wykonywany na tak zwanym profilu C. To dodatkowy profil aluminiowy uzupełniony o wybrany przez firmę wzór, napis lub po prostu logo przedsiębiorstwa. Indywidualnie dobrana kompozycja kolorów i rodzajów mat wejściowych pozwala dopełnić aranżacji wnętrza, skomponować wycieraczkę z kolorystyką firmy i konkretnych pomieszczeń, do których prowadzi wejście. Uzupełnienie w postaci logo na wybranych profilach aluminiowych nie tylko dopełnia całości, ale i natychmiast ją charakteryzuje. Wycieraczki z logo, szczególnie te zewnętrzne, to przy okazji dodatkowa wskazówka dla poszukującej odpowiedniego wejścia osoby, które drzwi ma wybrać. Wycieraczki z logo to rozwiązanie niezwykle eleganckie, dodające wnętrzu charakteru, korespondujące z nim i zapraszające do wejścia. Jednocześnie pełniące oczywiście swoją podstawową funkcję, czyli zbieranie i zatrzymywanie na profilach zabrudzeń z obuwia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here