O windach wiemy wszystko

Dźwigi hydrauliczne o udźwigu od 320 kg do 1600 kg i prędkości podnoszenia do 0,63 m/s oraz wysokości podnoszenia do 25 m to najczęściej stosowane dźwigi osobowe w budownictwie mieszkaniowym, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej i szpitalach. Są one także wyposażone w rozwiązania techniczne pozwalające na przewożenie osób niepełnosprawnych na wózkach oraz łóżek szpitalnych.

Dlatego jeżeli budujesz taki obiekt i szukasz sprawdzonego dostawcy dźwigu hydraulicznego w wersji Classic, to najlepiej skontaktować się z firmą lift.pl, której kadra i pracownicy na ten temat wiedzą wszystko. Zakład posiada ogromne doświadczenie w swojej branży, ponieważ funkcjonuje z powodzeniem na rynku polskim i zagranicznym od 1991 roku, kiedy to powstała na bazie Spółdzielni Dźwigowo-Instalacyjnej, istniejącej od 1975 roku.

Nie tylko wersja Classic

Warto jednak wiedzieć, że dźwigi hydrauliczne występują nie tylko w wersji Classic. Są również takie z zaniżonym podszybiem lub nadszybiem, które doskonale sprawdzają się na przykład w istniejących już obiektach z ograniczeniami architektonicznymi.

Oczywiście dźwigi hydrauliczne to również windy towarowe do przewożenia ładunków bez obecności osób i są one szczególnie polecane do przewożenia kontenerów i ładunków o wysokości większej niż 1,2 metra.

Winda na każde zamówienie

Firma lift.pl jest również w stanie wyprodukować każdą windę hydrauliczną na indywidualne zamówienie. Na przykład dźwigi przystosowane do przewożenia towarów ładowanych wózkiem typu „paleciak” lub wózkiem widłowym, do przewożenia samochodów lub innych, a pełna oferta wind hydraulicznych firmy znajduje się na stronie: http://www.lift.pl/dzwigi/dzwigi-hydrauliczne.

Warto również dodać, iż jako pierwsza firma dźwigowa w Polsce otrzymała ona certyfikat najwyższej jakości ISO 9001. Między innymi dlatego, że jej projektanci i handlowcy zawsze pomagają wybrać produkt najlepiej odpowiadający potrzebom i oczekiwaniom klientów oraz służą pomocą na każdym etapie inwestycji. Natomiast produkowany przez lift.pl sprzęt montują tylko własne wykwalifikowane brygady lub sprawdzeni podwykonawcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here