woliera

Jeżeli masz kota z pewnością wiesz że jest co rodzaj podróżnika. Koty w swojej naturze bardzo często lubią zniknąć nawet na jedną noc, a potem bezpiecznie wrócić do domu. Nie zawsze jednak kończy się to szczęśliwym zakończeniem. Na Twojego pupila czeka wiele zagrożeń. Są to między innymi psy, inne koty, które mogą być chore, samochody, a także ludzie, chcący zrobić krzywdę zwierzęciu bez powodu. Jest jednak sposób na uchronienie swojego kotka. Samodzielnie możesz zbudować wolierę ba balkonie bardzo w ogródku. 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/woliera-dla-kota/

Koszt zrobienia woliery dla kota 

Woliera dla twojego kota to przedmiot, który z pewnością wpadnie mu do gustu. Koty kochają spędzać czas na dworze, dodatkowo macie świadomość, że jest on pod ciągłym nadzorem i nic mu się nie stanie. Taką wolierę jesteście w stanie zrobić zupełnie samodzielnie. Możecie również pójść na łatwiznę i kupić gotową opcje. W przypadku kupna cena jest zależna od jej wielkości. Na internecie można znaleźć takie za około 200-300 zł, a także takie za kilka tysięcy.

Rodzaje woliery

Bariery mogą być zarówno zamontowany na stałe lub przenośne Wszystko zależy od was jeżeli bierzecie pod uwagę przeprowadzkę w przyszłości lepiej zdecydować się na tą przenośną. Również wtedy kiedy wynajmujecie mieszkanie, przenośna opcja będzie też lepszym rozwiązaniem. W przypadku kiedy nie macie takiego problemu oraz posiadacie dom rodzinny, lepiej będzie zdecydować się na wolierę zamontowaną na stałe. Będzie ona dużo bardziej stabilniejsze i bezpieczniejsze dla twojego zwierzaka. 

Jak ją zrobić samemu? 

Wolierę bardzo prosty sposób możemy wykonać przy pomocy siatki. W przypadku kiedy chcemy zrobić się na balkonie Wystarczy go jedynie okleić siatką z każdej strony. Kiedy chcemy, aby stała ona na dworzu, weźmy deski, z których zrobimy stelaż o dowolnych wymiarach. Może być on np. w kształcie domku. Całość później należy obłożyć siatką a do środka włożyć miski z mlekiem oraz karmę ta także ulubione zabawki naszego pupila.

Zobacz też: http://www.meblewsieci.pl/wynajem-mieszkania-ile-to-tak-naprawde-kosztuje/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here