Dlaczego gracze powinni mieć specjalne fotele

Gry komputerowe to niesamowita frajda i hobby na tyle wciągające, że czas przy konsoli nie wiadomo nawet kiedy upływa. Pasjonaci gier spędzają więc na rozgrywkach często wiele godzin, przebywając bez przerwy w pozycji siedzącej, która nie jest w nadmiarze wskazana dla kręgosłupa. Warto w związku z tym zadbać o to, by rozgrywki przebiegały w komfortowych warunkach i przyjemności nie zaczął z czasem psuć ból karku lub pleców. Takie ryzyko skutecznie eliminują specjalne zaprojektowane fotele dla graczy.

Z ergonomicznym siedziskiem i oparciem

Dedykowany miłośnikom rozgrywek komputerowych fotel gamingowy posiada odpowiednio wyprofilowane i dopasowane do kształtu kręgosłupa oparcie, dzięki czemu gracz nawet po długim czasie spędzonym przy komputerze nie odczuwa ani dyskomfortu w postaci bólu pleców, ani nawet zmęczenia. Oparcie fotela jest przy tym nie tylko ergonomiczne, ale także posiada mechanizm, który umożliwia jego odchylenie aż o 180 stopni i relaksowanie się w pozycji niemal leżącej.

Siedzisko fotela zostało z kolei zaprojektowane tak, że daje pełną wygodę długiego siedzenia, a dzięki wypełnieniu z nieodkształcającej się i sprężystej pianki doskonale podtrzymuje ciężar ciała niezależnie od wagi gracza.

Dodatkowo wygodę korzystania z fotela gamingowego podnoszą specjalne poduszki, które stanowią uzupełniające podparcie oraz odciążenie karku i części lędźwiowej kręgosłupa.

Dopasowany do każdej sylwetki

Fotele dla graczy to meble, które bardzo łatwo można dostosować do swojego wzrostu i preferencji. Gwarantują to mechanizmy regulujące, w które wyposażony jest każdy fotel gamingowy. Dzięki specjalnemu podnośnikowi każdy gracz, niezależnie od tego, czy jest wyższego czy niższego wzrostu, może ustawić najlepszą dla siebie wysokość fotela. Fotele dla graczy posiadają także regulowane podłokietniki, co z kolei umożliwia optymalne podparcie przedramion w czasie rozgrywek.

Dobry wybór dla zdrowia

Fotel gamingowy wyróżnia się często oryginalnym designem, w związku z czym stanowi atrakcyjny element wyposażenia wnętrza. Fotele dla miłośników gier są starannie wykończone, mają nowoczesny kształt przypominający fotele aut wyścigowych oraz tapicerkę w ciekawych i zwracających uwagę zestawieniach kolorystycznych.

Jednak to nie względy estetyczne, tylko zdrowotne, przemawiają za tym, że gracz komputerowy powinien zaopatrzyć się w specjalny fotel gamingowy. Korzystanie bowiem ze specjalnie zaprojektowanego ergonomicznego fotela umożliwia spędzanie wielu godzin w pozycji siedzącej bez psującego całą przyjemność z gry zmęczenia. Ponadto fotel dla gracza odciąża kręgosłup i zapewnia utrzymywanie jego prawidłowej pozycji, co z kolei pozwala uniknąć przykrych dolegliwości bólowych karku i pleców.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na http://sklep.akord.net.pl/87-fotele-gamingowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here