Farba elewacyjna silikonowa

Elewacyjna farba silikonowa staje się obecnie jednym z najczęściej wybieranych przez naszych konsumentów produktów dostępnych w naszym portfolio. Nie powinno to jednakże dziwić, bowiem jest to najwyższej jakości produkt stosowany celem wykańczania powłok malarskich na zewnątrz budynków. Nie tylko dostępna jest ona w relatywnie niewygórowanej cenie, szczególnie w porównaniu z produktami konkurencyjnymi, ale także oferuje użytkownikowi gro korzyści. Pierwszą z nich jest bez wątpienia wysoka wydajność, dzięki czemu możemy mieć pewność, że wystarczy jedynie kilka kubełków z farbą, aby całkowicie odświeżyć oraz przywrócić dawny blask elewacji naszego domu, mieszkania, firmy lub budynku użyteczności publicznej. Niezwykle prosta jest także aplikacja farb silikonowych – możemy tego dokonać przy wykorzystaniu tradycyjnych metod manualnych lub też pokusić się o rozwiązanie nieco bardziej kosztowne, jednakże dające znacznie szybsze efekty, a mianowicie – natryskowe nanoszenie wyrobu na ścianę budynku.

Niektórzy malkontenci twierdzą, iż w cenie farby silikonowej można nabyć znacznie więcej produktu tradycyjnego, który posłuży do pokrycia jeszcze większej powierzchni. Jest to tylko po części prawdą, jako że wyroby silikonowe cechują się niezwykle wysoką odpornością na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych oraz zewnętrznych, dzięki czemu powłoka dekoracyjna utrzyma się na powierzchni ściany o wiele dłużej niż miałoby to miejsce w przypadku farb tradycyjnych, które po zaledwie kilku latach zaczynają się łuszczyć, odpadać lub też blaknąć, przez co elewacja nie wygląda już tak dobrze jak w momencie malowania, a niejednokrotnie zaczyna nawet odstraszać przechodniów i samych użytkowników obiektu.

Produkt opisywany w ramach niniejszego artykułu nie bez powodu zaskarbił sobie tak dużą sympatię naszych klientów. Warto bowiem wiedzieć, iż jest on także odporny na wszelkiej maści zanieczyszczenia, jak również cechuje się efektem „samooczyszczania”, dzięki czemu ściana będzie przez wiele długich miesięcy przyciągać wzrok swoim żywym, pięknym kolorem pozbawionym smug oraz nieestetycznie wyglądających plam. Farba zabezpiecza także elewację przed nadmiernym gromadzeniem się wilgoci, jak również znacznie ogranicza rozwój wszelkiej maści grzybów i pleśni, co z kolei w znacznym stopniu minimalizuje konieczność prowadzenia regularnych prac konserwacyjnych. Na pochwałę zasługuje także jej wysoka paroprzepuszczalność. Jak więc widać, dołożyliśmy wszelkich możliwych starań, by naszym konsumentom zaoferować najwyższej jakości wyrób, który cechuje się nie tylko korzystnym stosunkiem jakości do ceny, ale także szeregiem właściwości dekoracyjno-użytkowych. Wszystkich zainteresowanych pragniemy poinformować, że w naszej ofercie dostępna jest szeroka paleta kolorów farb silikonowych, dzięki czemu nie będzie stanowiło jakiegokolwiek problemu pokrycie elewacji wymarzonym przez Państwa odcieniem. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa w sytuacji, gdyby pragnęli Państwo uzyskać więcej informacji odnośnie naszych produktów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here