Antresole dla dzieci

Moment, w którym twoje dziecko dostanie własny pokój to wyjątkowa chwila dla każdego malucha i wielkie wyzwanie dla ciebie. Własna przestrzeń, miejsce niezapomnianych zabaw, ale też odpoczynku – wszystko to zwiastuje rozpoczęcie nowego etapu w życiu dziecka.

Wtedy właśnie to ty musisz podjąć decyzję, jak zagospodarować dziecięcy pokój, by zmieściły się tam wszystkie niezbędne rzeczy. Zabawki, książki, ubrania, miejsce do nauki i wreszcie łóżko – to całkiem sporo jak na przestrzeń, którą można wygospodarować dla dziecka. Im mniej zagracona będzie przestrzeń, tym łatwiej dziecku będzie utrzymać ją w czystości.

Najczęściej dziecięce pokoje są niewielkie, więc nasza propozycja dla ciebie to łóżko na antresoli dla dziecka. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz dodatkową przestrzeń a miejsce do spania staje się dla dziecka bardzo atrakcyjne. Taka aranżacja przestrzeni to nie tylko wygodne, ale i pomysłowe rozwiązanie.

Dodatkowe miejsce pod łóżkiem możesz zagospodarować w dowolny sposób – zrobić tam kącik z zabawkami albo wstawić szafki. Jeśli z pokoju korzystać będzie dwójka dzieci, pod łóżkiem na antresoli możesz wstawić dodatkowe miejsce do spania, np. rogówkę lub kanapę.

Łóżko antresola dla dziecka

Łóżka antresole dla dzieci to najlepsze rozwiązanie dla ruchliwych maluchów żądnych przygód. Łóżko, do którego można wspiąć się po drabince albo ściance staje się miejscem najlepszej zabawy. Do łóżka na antresoli mogą prowadzić także schody.

Przed dokonaniem zakupu odwiedź sklep internetowy z łóżkami dla dzieci. Ogromny wybór łóżek antresoli dla dzieci sprawi, że na pewno znajdziesz coś, co będzie ci odpowiadać i coś, co jednocześnie spodoba się dziecku. Wybór łóżka na antresoli to najlepsza alternatywa dla tradycyjnego miejsca do spania w niewielkim pokoju.

Gdy zdecydujesz się na zakup, musisz wybrać, jaki rozmiar powinno mieć łóżko na antresoli dla dziecka. Najlepiej, jeśli pozwala na to wymiar pokoju, wybrać większy model. Posłuży dziecku zdecydowanie dłużej i będzie znacznie wygodniejsze. Poza tym, pamiętaj, że wysokość łóżka musi być taka, by dziecko mogło swobodnie na nim usiąść. Powinna być to przestrzeń w rozmiarze około 1 metra. Miejsce, w którym ustawisz łóżko najczęściej będzie znajdować się przy ścianie – zadbaj o to, by tuż nad nim nie wisiała lampa. Po pierwsze ze względów bezpieczeństwa. Po drugie zaś, takie światło będzie razić w oczy i powodować dyskomfort.

Gdy skorzystasz z oferty internetowej, możesz obejrzeć aranżacje całych pokoi z wykorzystaniem łóżek antresoli. To doskonała inspiracja do tego, jak zaaranżować pokój dla dziecka w swoim domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here