Odpowiednio dobrane taśmy ledowe są doskonałym

Odpowiednio dobrane taśmy ledowe są doskonałym pomysłem na to, jak podnieść walory estetyczne pomieszczeń. Warto tutaj jednak zaznaczyć, że taśmy te nie mogą być montowane bezpośrednio na ścianie, tym bardziej gdy jest to powierzchnia gipsowo kartonowa. Dlaczego profile z aluminium są niezbędne i na co należy zwrócić szczególną uwagę? Przeczytaj poniższy artykuł i sięgnij po inspirujące i praktyczne porady!

LED profile aluminiowe – do czego służą i jaką rolę pełnią?

Profil do taśm ledowych wykonany z aluminium przede wszystkim przedłuża znacząco żywotność takiego oświetlenia. Światło działa prawidłowo, wykorzystując swoją pełną moc. Sama taśma LED umieszczona na jakiejkolwiek powierzchni – półce, schodach czy suficie nie wygląda też zbyt dobrze. Profil spełnia zadanie nie tylko zadanie ochronne, ale i zdecydowanie podnosi walory estetyczne każdego z pomieszczeń. Zaś szerokie profile do taśm ledowych są idealne do tego, aby zamontować od trzech do nawet sześciu taśm. Takie szerokie profile dają nam mnóstwo możliwości. Można dzięki nim uzyskać bardzo dużą moc światła, a ponadto estetyka wnętrza zostaje utrzymana. Sprawdzą się one głównie w lokalach różnego rodzaju oraz dużych pomieszczeniach prywatnych.

Profil aluminiowy – poszczególne rodzaje do różnych powierzchni

Wśród profili aluminiowych możemy wyróżnić:

1.Profil LED wpuszczany: będzie dobry do podwieszanych sufitów.
2.Profil kątowy: przeznaczony do różnego rodzaju narożników.
3.Profil LED okrągły do nowoczesnych wnętrz.
4.Profil LED natynkowy: przeznaczony do montażu na meble, w tym półki sklepowe lub barowe.
5.Profil podłogowy: najlepszy do miejsc o podwyższonej wilgotności, na schody oraz na płaszczyzny podłogowe
6.Profil schodowy LED: jest przeznaczony do montażu na stopnie schodów.

Profile aluminiowe do taśm LED, spełniają nie tylko warunki przedłużające żywotność urządzenia. Podnoszą też walory estetyczne i sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera przyjemnego wyglądu. Do taśm ledowych należy wybrać klosze, wówczas uzyskamy światło, jakiego potrzebujemy w danej chwili. Zdecyduj się na:

Klosz mleczny, który daje niezbyt ostre, miękkie i łagodne światło i dobrze wygląda w klubach, barach i restauracjach..

Klosze transparentne/przezroczyste, które charakteryzują się wyraźnym, jaskrawym światłem. Są one odpowiednie do miejsc, które chcemy szczególnie mocno zaakcentować. Będą nadawały się na schody, niebezpieczne stopnie, oraz niskie stropy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here