PORTA na BUDMA – zainspiruj się na targach!

Już 4 lutego rozpocznie się jedno z najważniejszych, a zarazem najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży architektonicznej i budowlanej – Międzynarodowe Targi BUDMA. Po raz kolejny nie zabraknie na nich marki PORTA DRZWI i wielu wspaniałych atrakcji, przygotowanych z myślą o wszystkich odwiedzających. Premiery nowych produktów, znani influencerzy i architekci czy warsztaty kreatywne to tylko niektóre z licznych niespodzianek, czekających na każdego, kto zechce zawitać na targi w Poznaniu! Co jeszcze przygotowała z tej okazji PORTA? Kilka wskazówek znajdziesz w naszym artykule.

BUDMA – co to takiego?

BUDMA to Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, które uznawane są za jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. Dla producentów nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie, są także świetną okazją do spotkań między innymi z inwestorami (również zza granicy), handlowcami czy architektami. W poznańskich targach uczestniczy około 1000 firm z Polski oraz innych krajów europejskich, a w harmonogramie przewidywane są premiery produktów, prezentacje, konkursy i spotkania z ekspertami. Podczas tegorocznych targów BUDMA zaprezentowane zostaną także nowoczesne maszyny budowlane oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie budownictwa infrastrukturalnego.

„Przestrzeń inspiracji” – co na stoisku?

Na tegorocznych targach BUDMA po raz kolejny nie zabraknie marki PORTA DRZWI (https://www.porta.com.pl/), którą będzie można znaleźć w hali nr 5 (stoisko 71). Firma z myślą o odwiedzających przygotowała wiele atrakcji. Można będzie np. wziąć udział w prelekcjach, debatach, zobaczyć premiery najnowszych produktów, a także pokazach montażu, które poprowadzą doświadczeni eksperci marki.

To jednak nie koniec niespodzianek! W ramach „Przestrzeni inspiracji” PORTA zaplanowała także warsztaty kreatywne m.in. z influencerkami z bloga „Pani to potrafi”, podczas których uczestnicy będą mogli samodzielnie wykonać i ozdobić rozmaite akcesoria z drewna.

Do udziału w wydarzeniu został zaproszony również Tomasz Rygalik – jeden z najbardziej cenionych polskich projektantów, wykładowców, ale również kuratorów dzieł sztuki. Jeśli chcesz wiedzieć o czym będzie opowiadać podczas swojego wystąpienia oraz jakie inne atrakcje przygotowała marka PORTA, koniecznie musisz być w Poznaniu w terminie 4-7 lutego!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here