Spraw sobie niepowtarzalną toaletkę

0
1465

Pudry, róże, bronzery, cienie, podkłady, korektory, to tylko podstawowe kosmetyki, jakie posiada każda dbająca o siebie kobieta. Zmieniające się trendy makijażowe, indywidualne preferencje oraz częsta promocje kolorowych kosmetyków sprawiają, że niejedna z nas ma problem z zarządzaniem i organizacją domowego kosmetycznego „imperium”. Chcesz raz na zawsze zapanować nad swoimi kosmetykami – spraw sobie toaletkę z prawdziwego zdarzenia.

Toaletka stałym elementem wnętrz nowoczesnych kobiet

Jeszcze sto lat temu trudno było wyobrazić sobie pokój prawdziwej szanującej się damy bez toaletki. Niepozorny mebel z szufladkami i lustrem, stojący w najlepiej oświetlonym kącie pokoju odgrywał niebagatelną rolę w procesie dbania o kobiecą urodę. Minęły lata, a toaletki powracają do łask. Chcesz zarządzać arsenałem swoich kosmetyków, ale nie wiesz, jak zacząć? W uporządkowaniu „kosmetycznej przestrzeni” główną rolę odegra toaletka. Jeśli chcesz cieszyć oko subtelną elegancją i na serio zabrać się na kosmetyczne porządki, poszukaj solidnego mebla z duszą i historią. Poszukiwania idealnej toaletki zacznij na antiquebeauty.eu.

Piękno w angielskim stylu

Toaletki kojarzą się głównie z angielskimi buduarami XIX-wiecznych dam. To właśnie z Anglii pochodzą jedne z najpiękniejszych mebli tego gatunku. Sklep antiquebeauty.eu oferuje toaletki właśnie z tego okresu. Są to meble piękne, eleganckie, solidnie wykonane, a co najważniejsze – praktyczne. Kupując toaletkę z końca XIX w., nadasz swojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Siadając do niej, poczujesz się jak dama i sprawisz, że nawet tak prozaiczna czynność jak czesanie włosów, stanie się jedynym w swoim rodzaju rytuałem piękna i elegancji.

Królewska toaletka

Sklep antiquebeauty.eu posiada w swojej ofercie angielską toaletkę z sygnaturą Maple&Co. Jeżeli chcesz poczuć się jak królowa, powinnaś zainteresować się właśnie tym modelem. Firma Maple&Co była jedną z firm, które dostarczały meble nie tylko brytyjskiej arystokracji, ale przede wszystkim brytyjskiej rodzinie królewskiej. Kto wie, być może toaletka podobna do tej z antiquebeauty.eu, zdobi wnętrze jednej z komnat Pałacu Buckingham?

Angielska toaletka firmy Maple&Co wykonana jest z miękkiego drewna w mahoniowej okleinie. Mebel o wysokości 150 cm i szerokości 107 cm wyposażony jest w piękne owalne lustro w drewnianej oprawie, które przymocowane jest do „szkieletu” toaletki przy pomocy mosiężnych zaczepów. Blat toaletki wyposażony jest w 3 duże szuflady, pod lustrem znajdują się dwie mniejsze. Wielość szuflad i ich głębokość będzie gwarancją porządku Twoich kosmetyków. Toaletka została wykonana pod koniec XIX w. i posiada certyfikat autentyczności.

Piękno w stylu art deco

Perfekcjonizm i próba wprowadzenia do rangi sztuki estetycznie wykonanych przedmiotów codziennego użytku to główne cechy stylu art déco. W sklepie antiquebeauty.eu dostępna jest Toaletka Psyche wykonana w szczytowych latach XXlecia międzywojennego. Nazwa Psyche pochodzi od kształtu owalnego lustra, które zawieszone jest w centralnej części mebla. Toaletka składa się z dwóch przestronnych szafek połączonych z blatem z szufladą. Wykonana jest z brzozowej okleiny.

Chcesz raz na zawsze pożegnać kosmetyczny bałagan i dodać stylu swojemu wnętrzu? Piękne zabytkowe toaletki pomogą Ci uporządkować kosmetyki i będą dopełnieniem aranżacji każdego pomieszczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here