Clinex – niezawodny w walce z zabrudzeniami

0
1136

Zastanawiasz się nad wyposażeniem swojego przedsiębiorstwa w profesjonalną chemię czyszczącą? A może szukasz sprawdzonej marki, ponieważ planujesz założenie firmy sprzątającej, która pełnić będzie kompleksowe usługi dla różnorodnych zakładów produkcyjnych, biur, wspólnot mieszkaniowych lub osób prywatnych? Niezależnie od powodów, pragniemy zachęcić Cię do bliższego zapoznania się z marką Clinex.

Zacznijmy od mebli

Czy to w domu, czy w biurze, meble zawsze stanowią istotną i dużą część wyposażenia. To na nich osiada także większość kurzu, tworząc nieestetyczną warstwę szarego nalotu. Podczas użytkowania na powierzchniach pozostają odciski palców czy ślady po kubkach, a także pojawiają się systematycznie kolejne zabrudzenia. Szczególnie trudne do usunięcia mogą być w tym przypadku ślady po markerach.

To właśnie do walki z takimi zabrudzeniami, zwłaszcza w miejscach pracy, niezbędne jest wykorzystanie profesjonalnej chemii. W ofercie marki Clinex znalazły się dwa preparaty, przeznaczone do pielęgnacji mebli: Delos Mat i Delos Shine. Skutecznie usuwają wszystkie zabrudzenia, od codziennego kurzu, aż po ślady dłoni, a do tego chronią meble przed osadzaniem się na nich nowych zabrudzeń za pomocą swoich właściwości antystatycznych.

Zadbajmy o przeszklenia

Przeszklone drzwiczki szafek, szklane blaty stołów czy też ozdobne szyby w drzwiach wejściowych, to elementy naszej codzienności. Wyglądają elegancko, nadają lekkości meblom, a przede wszystkim pozwalają na oglądanie tego, co znalazło się na półkach lub w drugim pomieszczeniu. Jednak ich wadą jest tendencja do szybkiego brudzenia się – wystarczy nieopatrzne chlapnięcie lub dotknięcie dłonią, by pozostały tam ślady. Co więcej, przy używaniu zwykłych płynów do czyszczenia, na szkle często pozostają nieestetyczne smugi, które wymagają długotrwałego polerowania w celu usunięcia.

Również w tym przypadku Clinex przychodzi z pomocą, oferując preparat Glass Foam. Jest to skoncentrowany płyn, który po dozowaniu zmienia się w aktywną piankę, łatwo usuwającą wszystkie zabrudzenia. Wystarczy ściereczka do przetarcia i gotowe!

Na koniec jeszcze posadzka

Posadzki z gresu, linoleum czy innych łatwo zmywalnych materiałów wydają się wymagać jedynie odkurzenia i przetarcia mopem. Jednak to tylko wrażenie i tak naprawdę wymagają one znacznie bardziej gruntownego mycia przy użyciu specjalistycznych środków czyszczących.

Podobnie jak w poprzednich przypadkach, hurtownia chemiczna przychodzi z pomocą, oferując preparaty marki Clinex. Wśród nich na uwagę zasługuje seria Floral, pozwalająca na mycie różnorodnych posadzek. Kilka kompozycji zapachowych pozwala przy tym na uzyskanie poczucia czystości i świeżości przez długi czas. Dodatkowym atutem płynu Floral jest także jego wydajność, szczególnie istotna podczas sprzątania dużych powierzchni, na przykład w biurowcach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here