białe meble
fot. pexels.com

Białe meble to doskonały pomysł w planowaniu aranżacji swoich czterech kątów. Pięknie rozjaśnią przestrzeń, a także będą stanowiły uniwersalny dodatek, do którego zawsze możesz dodać dekoracyjne kolorystyczne akcenty!

Zobacz też: http://radiobc.pl/biale-meble/

Zalety białych mebli

Białe meble w domu to idealny pomysł dla osób, które cenią sobie stonowane wnętrza, ale czasem lubią trochę zaszaleć i wprowadzić kolorystyczne dodatki. Białe meble doskonale komponują się ze wszystkimi kolorami, zatem posiadając je nie ograniczamy się w doborze kolorystycznych akcentów.

Kolejną zaletą białych mebli jest to, że są bardzo stylowe. Białe meble prezentują się doskonale nawet bez zbędnych zdobień, a do tego podkreślają wnętrza i otwierają ich przestrzeń. Jeśli zatem twoje cztery kąty są ciasne, białe meble z pewnością optycznie je powiększą.

W wyborze białych mebli należy pamiętać o tym, aby kierować się jednym stylem. Jeśli decydujemy się na matowe fronty, pozostańmy przy tym wyborze – nie mieszajmy połysku z matem.

Białe meble również pięknie komponują się ze wszelkimi naturalnymi dodatkami, takimi jak drewno, zieleń kwiatów domowych oraz wikilina czy rattan.

Wady białych mebli

Do wad białych mebli z pewnością należy ich podatność na zabrudzenia. Szybko łapią kurz oraz lubią długo nosić ślady palców oraz innych zabrudzeń na swojej powierzchni.

Dodatkowo białe meble z czasem mogą zżółknąć oraz zmienić swój kolor na bardziej beżowy, a to może stanowić nie lada kłopot dla właścicieli białych mebli.

Przewaga białego koloru w pomieszczeniu z dodatkiem białych mebli może również powodować wrażenie sterylnego pomieszczenia, co nie każdego przypadnie do gustu. Jednakże, jeśli lubicie styl minimalistyczny w urządzaniu wnętrz, to rozwiązanie doskonałe dla was. Zwłaszcza, że białe meble nie muszą mieć żadnych uchwytów, jeśli będą posiadały funkcję push, a więc otwierania poprzez dociśnięcie palcem.

Białe meble świetnie będą komponowały się w każdym stylu aranżacji wnętrz. Jeśli planujecie ich zakup, nie ma co czekać!

Przeczytaj też: https://tytuurzadzisz.pl/meble-rattanowe-na-ogrodku-i-balkonie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here