Fototapety. Czy warto je kupić? Jak się sprawdzają?

Fototapety to idealne rozwiązanie dla osób pragnących udekorować swoje własne cztery kąty w sposób nowoczesny, modny i estetyczny. Oferta dostępnych na rynku fototapet powiększa się z każdym rokiem – przybywa zarówno nowych rozwiązań technologicznych w zakresie stosowanego materiału, sposobów wykonywania nadruku, jak i samych pomysłów na motyw ozdobny umieszczany na powierzchni fototapety.

Co mamy do wyboru?

Z czego wynika wyjątkowa atrakcyjność tej formy zdobienia ścian? Z całą pewnością należy wskazać na niezwykłe możliwości wydruku oferowane przez nowoczesną technologię. Obecnie nie stanowi większego problemu wydrukowanie fotografii wielokrotnie powiększonej, przy jednoczesnym zachowaniu takich parametrów, jak wysoka rozdzielczość obrazu. Dzięki temu ścianę w naszych pomieszczeniach możemy ozdobić olbrzymimi fotografiami przedstawiającymi pełne szczegółów krajobrazy naturalne, panoramy miejskie, skomplikowane wzory geometryczne lub bogactwo podwodnego świata.

Dostępne fototapety podzielić można według kilku kryteriów. Przede wszystkim, rozróżnia się fototapety wykonane z określonych materiałów – do najczęściej używanych należą papier, papier syntetyczny, lateks, flizelina oraz polichlorek winylu. Fototapety dzieli się także według umieszczonego na nich motywu i typu pomieszczenia, do którego jest przeznaczony. Pod tym względem rozróżnia się fototapety do sypialni, sypialni dziecka, pokoju młodzieżowego, kuchni, łazienki, pokoju dziennego oraz do biur i miejsc pracy.

Osobom poszukującym możliwości zakupu fototapety polecamy zapoznać się z ofertą sklepu internetowego ecowall24.pl. W ofercie sklepu znajdują się tysiące różnorodnych wzorów fototapet, uporządkowanych według miejsca ich przeznaczenia oraz typu umieszczonego na nich motywu. Znajdziemy więc zarówno fototapety przeznaczone do dekoracji pomieszczeń mieszkalnych, jak i salonów fryzjerskich, poczekalni, pomieszczeń konferencyjnych i wielu innych.

Dostosowanie do każdego pomieszczenia

Warto nadmienić, że zamawiając fototapetę na Ecowall24, masz możliwość edycji jej rozmiaru w pionie, jak i poziomie, edycji kolorów (np. zamówienia wybranego motywu w wersji czarno białej lub sepii), a także obrócenia fototapety o wybrany kąt lub jej lustrzanego odbicia. Ponadto, w ofercie sklepu znajdują się fototapety 3D, wywołujące iluzję trójwymiarowej głębi. Strona internetowa sklepu oferuje także możliwość przeglądania galerii dostępnych produktów oraz w czasie rzeczywistym wizualizuje wprowadzane przez nas zmiany w ich wyglądzie.

Tym, co wyróżnia ofertę Ecowall24 na tle innych dostawców fototapet, jest fakt, że każdy produkt – niezależnie od umieszczonego na nim motywu lub wzoru – dostępny jest w różnych wersjach, różniących się typem wykorzystanego materiału. Dzięki temu, wybierając odpowiednią dla siebie fototapetę, masz możliwość jej dopasowania do warunków Twojej ściany. 

Warto pamiętać, że fototapety, tak samo, jak klasyczne tapety, pozwalają na ukrycie mankamentów ścian – takich jak nierówności, pęknięcia, braki w tynku, a nawet rozwijające się grzyby. Oferta Ecowall24 obejmuje fototapety, których materiał wykonania wybierasz sam w momencie składania zamówienia. Dzięki temu masz możliwość dopasowania materiału fototapety do jakości ścian w twoich wnętrzach. Zobacz więcej w sklepie ecowall24.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here