łóżka 100×200

Łóżka z sosny, to przede wszystkim łóżka produkowane z naturalnego tworzywa, jakim jest drewno. Dzięki nanoszeniu lakieru lub wosku mogą posiadać różny kolor, co pozwala na dostosowanie ich pod względem kolorystycznym do niemal każdej sypialni. Dodatkowo drewno sosnowe nie jest drewnem drogim, co pozwala na zakup łóżka z naturalnego drewna nawet osobom szukającym niskonakładowych rozwiązań dla swojej sypialni. Nawet wymiar łóżka 100×200 cm nie wpływa znacząco na cenę i nie czyni go o wiele droższym od klasycznych łóżek 90×200 cm.

O 10 cm więcej

Klasyczne pojedyncze łóżka sosnowe produkowane są w wymiarze 90×200 cm. Ciekawym jednak rozwiązaniem wśród łózek pojedynczych są te, których szerokość jest o 10 cm większa. Dziesięć centymetrów z jednej strony to niewiele, jednak łóżka 100×200 cm, mogą mieć duży wpływ na komfort snu. Szczególnie osoby o większej masie ciała mają zwiększoną powierzchnię, na której mogą się doskonale wyspać. Należy zauważyć, że łóżka te wymagają szerszych stelaży i szerszych niż zwykle to ma miejsce materacy, jednak obecnie na rynku nie ma z tym problemu, aby zakupić materac o szerokości 100 cm. Warto zdecydować się na zakup łóżka 100×200 cm, jeśli tylko nie ogranicz nas przestrzeń sypialni, gdyż większa powierzchnia spania, to większy komfort snu. Warto zastanowić się i dostrzec fakt, że wybór łóżek 100×200 cm, może stać się nowym standardem dla naszego snu.

Łóżko z sosny, to wiele możliwości

Przeglądając ofertę łóżek 100×200 cm należy zauważyć, że nie odbiega ona w niczym o najpopularniejszego wariantu łóżek sosnowych, a więc łóżek 90×200 cm. W ofercie znajdziemy różne rodzaje dotyczące łóżka o różnym wzornictwie, o różnej wysokości zagłówka, a czasami również zanóżka, który we współczesnych łóżkach coraz rzadziej się pojawia. Należy zauważyć, że łóżka sosnowe potrafią dzięki różnemu wzornictwu odpowiadać współczesnym standardom, jeśli chodzi o ich wygląd, a nawet je wyprzedzać. Sosnowe łóżka 100×200 cm jakością wykonania i trwałością nie odbiegają od łóżek wykonanych z płyty pokrytej okleiną. Często łóżka wykonane z litego drewna przewyższają czasem użytkowania łóżka z płyty, gdyż są bardziej odporne na uszkodzenia i łatwiej znoszą wszelkiego rodzaju przeprowadzki. Wydaje się, że mając wybór pomiędzy różnymi rodzajami jednoosobowych łóżek, warto zdecydować się na łóżka 100×200 cm wykonane z naturalnego sosnowego drewna, bo to gwarancja trwałości i komfortu użytkowania. Dodatkowo należy zauważyć, iż łóżka sosnowe, również łóżka 100×200 cm, są łatwe w transporcie, gdyż większość z nich nadaje się do samodzielnego montażu, przez co mogą być dostarczane w wygodnych paczkach, w których znajdziemy niezbędne elementy do ich montażu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here