zmywarka

Zalety posiadania zmywarki można wymieniać bez końca. Każdy, kto już posiada zmywarkę, wie, jak ogromna jest to oszczędność czasu, wody i energii. Innowacyjne rozwiązania stosowane w tych pozwalają na jeszcze wygodniejsze i bardziej intuicyjne ich obsługiwanie. Jednym z nich jest dodatkowa szuflada na sztućce.

Trzeci kosz na sztućce – po co?

Zwykle w zmywarkach wykorzystywane są kosze na sztućce, które zajmują przestrzeń w dolnej szufladzie zmywarki, a ich układanie i wyciąganie jest niewygodne. Ponadto nie są w stanie pomieścić one dużych noży czy innych nieporęcznych przyborów, jak np. nalewki. Dużo praktyczniejszym rozwiązaniem się zmywarki szwedzkiej marki Electrolux  z dodatkową, trzecią szufladą na sztućce MaxiFlex, która zapewnia więcej miejsca na przybory kuchenne.

Szuflada MaxiFlex została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła pomieścić jeszcze więcej sztućców i przyborów. Wyposażona została w specjalne uchwyty, dzięki którym możliwe jest optymalne ustawienie dużych noży, a co za tym idzie – uzyskanie najlepszych rezultatów zmywania. Posiada także regulowane przegrody, które gwarantują większą elastyczność aranżacji sztućców. Szuflada MaxiFlex pomieści także niewielkie filiżanki do espresso. Co więcej, z powodzeniem można na niej umieścić blachy do pieczenia. Aranżację naczyń i sztućców w szufladzie MaxiFlex ułatwiają oznaczenia, które pokazują, co i gdzie ułożyć. Zmywarka z szufladą na sztućce to świetny wybór dla wszystkich!

Intuicyjna obsługa i jeszcze lepsze efekty zmywania!

Trzecia szuflada to tylko jedno z wielu nowoczesnych rozwiązań marki Electrolux. Kolejną wartą uwagi funkcją jest ComfortLift®, czyli podnoszenie dolnego kosza na ergonomiczną wysokość. To pierwsza taka zmywarka na świecie, która gwarantuje nam, użytkownikom, łatwy i wygodny dostęp do wszystkich naczyń, zarówno podczas ich wkładania, jak i wyjmowania. Zmywarki ComfortLift® charakteryzują się także uniwersalnym designem, dzięki któremu harmonizują z wystrojem każdej kuchni. Wyposażone zostały w szereg funkcji, które ułatwiają obsługę oraz gwarantują jeszcze lepsze efekty zmywania.

Zmywarki zwykle oferują mnóstwo różnych programów, z których użytkownicy nie potrafią korzystać. Do każdego zmywania używają więc tego samego programu, nie wykorzystując przy tym pełnego potencjału swojego sprzętu. Projektanci firmy Electrolux i na to znaleźli rozwiązanie – niezwykle intuicyjne sterowanie QuickSelect! Wystarczy wybrać czas, jaki chcemy przeznaczyć na zmywanie i, ewentualnie, wybrać czy chcemy umyć garnki po obiedzie czy kieliszki, a zmywarka zajmie się resztą, dobierając odpowiedni program. Możemy także postawić na rozwiązanie automatyczne, które dopasuje czas do wielkości załadunku. Dzięki technologii AirDry nasze naczynia będą suche po każdym zmywaniu, ponieważ drzwi zmywarki uchylają się w ostatniej fazie suszenia, dzięki czemu następuje naturalna wymiana ciepłego i zimnego powietrza. Gwarantuje to 3 razy lepsze efekty suszenia!   Sprzątanie po obiedzie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Doskonałe efekty każdego zmywania

Zmywarki QuickSelect szwedzkiej marki Electrolux  posiadają dodatkowe funkcje, dzięki którym można wybrać, czy chcemy umyć lekko zabrudzone kieliszki, czy bardzo brudne garnki. Po wybraniu odpowiedniej opcji oraz czasu zmywarka automatycznie dobiera odpowiedni programy, a my możemy cieszyć się doskonałymi efektami zmywania za każdym razem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here