Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu i ubezpiecz go

Jest wiele sytuacji, o których nie chcesz myśleć, lecz mogą się zdarzyć. Ubezpieczenia nieruchomości chronią przed ich skutkami dyskretnie. Zadbaj o nie zawczasu.

Ubezpieczenia nieruchomości

Zalanie przez sąsiada, awaria instalacji, pożar, wichura — to tylko niektóre zdarzenia, od których skutków warto ubezpieczyć swój dom czy mieszkanie. Zdarzenia te mogą bowiem spowodować niemożliwość korzystania ze swojego lokalu przez krótszy lub dłuższy czas, a także konieczność remontu czy całkowitej odbudowy budynku. Ubezpieczenie nieruchomości pozwoli Ci uniknąć nagłych wydatków z tym związanych. Co więcej, wcale nie musi być drogie.

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania?

Koszt polisy zależy w dużej mierze od zakresu ochrony i sumy ubezpieczenia. Jednak podstawowe opcje zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych rocznie. W obliczeniu tego kosztu pomoże Ci kalkulator ubezpieczenia mieszkania, ale lepiej, jeśli skorzystasz z pomocy konsultanta, który nie ominie żadnych szczegółów i dostosuje ofertę do Twoich faktycznych potrzeb. Zamów rozmowę w sprawie ubezpieczenia z konsultantem Europa Ubezpieczenia i dopytaj o szczegóły. Specjalista przeprowadzi z Tobą wywiad, który pomoże dobrać zakres ubezpieczenia dostosowany do Twojej nieruchomości.

Co obejmuje ubezpieczenie nieruchomości

Podstawowy zakres ubezpieczenia mieszkania czy domu obejmuje stałe elementy budowlane, ale możesz rozszerzyć je o różne warianty, w tym ubezpieczenie murów czy ruchomości domowe. Zabezpiecz swój dom na wypadek różnych zdarzeń losowych. Możesz też zadbać o dodatkowe opcje ubezpieczenia domu i wyposażenia. Na przykład od kradzieży ruchomości domowych, stłuczeń elementów szklanych jak okna, czy dewastacji obiektów małej architektury. Jeśli mieszkasz w budynku wielorodzinnym, warto też zadbać o ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, z którego otrzymasz świadczenia w przypadku, chociażby zalania sąsiada. Porozmawiaj z konsultantem Europa Ubezpieczenia i dowiedz się, jaką ochronę może zawierać Twoja polisa mieszkaniowa.

Ubezpieczenie mieszkania online

Nie musisz wychodzić z domu, by ubezpieczyć swoje mieszkanie. Możesz to zrobić poprzez infolinię lub online. Zapoznaj się z ofertą, wybierz rodzaj, zakres, sumę ubezpieczenia i opcje dodatkowe jak ubezpieczenie w życiu prywatnym i zamów je klikając jeden przycisk. Ubezpieczenie domu czy mieszkania jest banalnie proste, a czasem nawet konieczne, zwłaszcza jeśli kredytujesz jego zakup pożyczką bankową. Sprawdź przykładowe oferty ubezpieczeń na tueuropa.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here