Zakochałam się od pierwszego spojrzenia

0
1410

Miłość od pierwszego wejrzenia jest możliwa. Idealnym dowodem na to jest ogromna popularność dywanów typu Shaggy. Stają się one z dnia na dzień coraz bardziej modne i coraz mocniej pożądane. I choć firma Dywanopol Polska działa na rynku ponad 10 lat, to jej pracownicy przyznają, że takiej gorączki zakupów dywanów z jednej kolekcji, jeszcze nie było.

Prawdziwe spełnienie marzeń

Bardzo trudno byłoby znaleźć osobę, która nigdy nie marzyła o wielkim, włochatym dywanie, na którym mogłaby leżeć godzinami, słuchając muzyki lub czytając książkę. Na wielu płaszczyznach współczesnego życia nadeszła era spełniania marzeń. Widać to również w wystroju wnętrz. Coraz więcej osób decyduje się na dywan typu Shaggy do swojego wnętrza. Reprezentuje on sobą to wszystko, czego oczekuje się po powrocie do domu – jest lekki, puszysty, miękki i obłędnie wygodny. To komfort, który każdemu pomoże się w pełni zrelaksować. Dywany typu Shaggy nie bez powodu nazywane są inaczej włochaczami. Wyróżniają się one bowiem długim i grubym włosiem. Stąpanie po nich, to bezpośrednie odczuwanie luksusu. Jednocześnie stanowią one genialną ozdobę do każdego wnętrza. Nawet najprostsze pomieszczenie mogą uczynić eleganckim i luksusowym. Wokół tego rodzaju dywanów wytwarza się aura komfortu, nastrój przyjemnej intymności, który pozwala odetchnąć od codziennych problemów.

Spełnienie marzeń brzmi górnolotnie, lecz z całą pewnością jest możliwe. Dywanopol Polska to przedsiębiorstwo, które dąży do pełnego zadowolenia swoich klientów. Firma korzysta z wypracowanych przez lata kontaktów z producentami najlepszych, tureckich dywanów, dzięki czemu zdobywa wysokiej jakości, wyjątkowe, oryginalne produkty. Własne zaplecze magazynowe i transportowe pozwala na szybkie dostarczanie i właściwe przechowywanie dywanów. Trafiają one do klienta w nienagannym stanie, reprezentując najwyższą jakość. Te szerokie możliwości pozwoliły firmie Dywanopol Polska na stworzenie kolekcji, składających się z całej gamy różnego typu dywanów Shaggy.

Marzenia spełniane profesjonalnie

Każdy, kto pragnie mieć u siebie włochacza, lecz jeszcze nie zdecydował się co do jego dokładnych parametrów, może skorzystać z informacji, zamieszczonych na stronie firmy Dywanopol.pl. Warto zwrócić uwagę na różnorodność barw dostępnych tam dywanów shaggy. Można je zamówić w tradycyjnych kolorach (czerwień, zieleń, biel), jasnych, pastelowych odcieniach (cappuccino, wanilia, karmel), cudownych barwach natury (kobalt, antracyt, turkus, lawenda) oraz rzadko spotykanych wersjach kolorystycznych (wenge, pudrowy róż, kolory piaskowe). Równie szeroki jest wachlarz dostępnych wzorów. Można bowiem znaleźć tam, zarówno dywany jednolite, jak i ze zdobieniami geometrycznymi, kwiatowymi czy abstrakcyjnymi. Wybór różnorodnych kształtów i rozmiarów pomaga w dopasowaniu odpowiedniego modelu do konkretnego wnętrza. Pięknym rozwiązaniem jest także chodnik typu shaggy ze wzorem w tygrysie cętki.

Sekret włochaczy tkwi oczywiście w ich runie. Firma Dywanopol Polska zawsze zwraca się ku potrzebom klientów, dlatego także shaggy dostępne są w różnych wariantach. Najwyższe runo to Shaggy o wysokości 50 mm, są jednak kolekcje z nieco niższym włosiem, takie jak Merinos (45 mm) i Kamel (25 mm). Ostatnia z wymienionych kolekcji została stworzona z myślą o klientach z wątpliwościami co do praktyczności tego typu dywanów. Runo o wysokości 25 mm zapewnia niepowtarzalny komfort, a jednocześnie dywan z takim runem jest prosty w utrzymaniu, ponieważ można go prać w pralce automatycznej, w 30 stopniach C. Jakby tego było mało, spód dywanu został wzbogacony o matę antypoślizgową. Jest to niezwykle bezpieczne rozwiązanie. Wszystkie te cechy sprawiają, że dywany z kolekcji Kamel, są idealne do pokoju dziecięcego. Ponadto, włochacze  są stworzone z podwójnie skręconych włókien syntetycznych, co oznacza podwojenie komfortu użytkowania.

dywan

Własny kawałek nieba pod stopami jest osiągalny. Dywany shaggy są wygodne i ekskluzywne, cudownie wpasowują się w każde wnętrze, a ich wysoka jakość sprawia, że długo pozostają równie piękne, co w dniu zakupu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here