Szybkie i wydajne podajniki ślimakowe

0
1129

Podajniki ślimakowe są dziś jednym z najlepszych rozwiązań dedykowanych dla przedsiębiorstw i osób działających w branży rolnej i przemysłowej. Jeżeli pragniesz posiadać niezawodny sprzęt z polecam podajnik ślimakowy bezpośrednio od producenta Scutti.

Dla kogo podajnik ślimakowy od scutti.pl?

Branża rolno-przemysłowa ta jest jednak niezwykle specyficzna, gdyż wymaga szybkich i dynamicznych działań w określonym czasie i warunkach atmosferycznych. Dlatego podajniki ślimakowe są skutecznym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw z branży pasz, nawozów oraz przedsiębiorstw zajmujących się materiałami sypkimi. podajniki ślimakowe dedykowane są również dla rolników indywidualnych.

Jakie typy podajników ślimakowych?

Przedsiębiorstwo Scutti posiada bogaty wybór podajników ślimakowych. Ich produkty cechują się niezwykłą wytrzymałością. Podajnik ślimakowy spełnia wszelkie normy techniczne oraz posiada certyfikaty UE. Firma posiada podajniki ślimakowe dedykowane do różnych materiałów sypkich. Możliwość konfiguracji sprawi, że różne typy podajników ślimakowych możesz z powodzeniem zastosować do różnych produktów: nawozów, mączki, pszenicy, kukurydzy, żwirku i wielu innych produktów. Różne typy podajników ślimakowych dostępnych na https://scutti.pl/podajniki-slimakowe/ sprawią, że możesz działać w szerokim zakresie działalności związanej z produktami sypkimi. Podajnik ślimakowy i jego łatwa konfiguracja sprawi, że świadczysz usługi dla branży spożywczej, ale także dla branży rolnej np. pasz.

Czy podajniki ślimakowe są wytrzymałe?

Podajniki ślimakowe Scutti są wykonane z wytrzymałych materiałów. Posiadają otwory inspekcyjne z ocynkowaną pokrywą, uchwyty montażowe, przekładnie z regulowanymi uszczelniaczami. Podajniki ślimakowe posiadają łożyska o zwiększonej wytrzymałości. Są wykonane w wersji E-RAU, Creusabro, w kolorystyce wg RAL.

Podajniki ślimakowe – jaka konfiguracja?

Różne typy podajników ślimakowych mogą być konfigurowane dla branży w której działasz. Podajnik ślimakowy dopasuj wg Twoich norm i systemu pracy. Podajniki ślimakowe są proste w obsłudze, a dzięki nim zyskasz czas i zaoszczędzisz pieniądze na rozładunku i załadunku materiałów sypkich. Jednocześnie ograniczysz negatywny wpływ warunków atmosferycznych jak deszcz, śnieg, wiatr na produkty sypkie, zachowując ich właściwości i znakomite parametry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here